Na tento pohřeb nikdo nezapomene: Při posledním rozloučení se svou malou dceru padla matka u bílé rakve do kolen – důvod je srdcervoucí

Děti jsou radostí života, a proto bychom si ji měli vážit a neměli bychom je zbytečně peskovat. Měli bychom je zahrnout bezpodmínečnou láskou a trpělivostí. Měli bychom si uvědomit, že i my jsme byli kdysi malí a rodiče o nás měli strach a milovali nás. Měli bychom děti chránit, ale také bychom jim měli dát volnost, aby se správně vyvíjely. Tato maminka už to zřejmě nezažije, neboť její malá dcerka byla právě pohřbena ve sněhobílé rakvi do země. Stala se jí tragická nehoda, která zlomila srdce mamince i tatínkovi. Fotografie, které níže přikládáme, jsou srdceryvné a položí i toho největšího tvrďáka.

Smrt mladé dívky

Milovaní a blízcí 14leté holčičky Nory, se s ní v úterý naposledy rozloučili. Dívce se stala velmi tragická nehoda, kterou si nikdo ani ve snu neumí představit. Bolest, kterou musela utrpět a smrt, která byla jistě strašná, jsou také něco nepředstavitelného. A co se jí vlastně stalo? Na jednom zemědělském poli byla usmrcena místním traktorem, který zrovna na poli pracoval.

Rozdrtil ji traktor

V polovině června, což je zhruba před týdnem, byla 14letá Nora na vyjížďce na kole. Projížděla kolem traktoru, ale netušila, že jí hrozí velké nebezpečí. Traktorem byla těžce zasažena a její malá hlava padla přímo pod kola tohoto vozidla. Nora, která měla celý život před sebou, na místě zemřela. Namísto byla samozřejmě hned přivolána policie a záchranáři.

Čtěte také: Naložte banánovou slupku do vody a uložte ji na temné místo. Začnou se dít zázraky a vy získáte unikátní elixír, který má kvanta prospěšných vlastností. Nápoj ale nebudete pít. Využijete ho zcela jinak

Otec nepřišel na pohřeb

Celá tragédie otřásla okolím tak silně, že na pohřeb 14leté Nory se chystala velká spousta lidí, aby se s ní rozloučila. Pohřeb dívenky tak pomáhala zajistit také policie, aby se netvořily velké fronty. Při samotné obřadu na hřbitově ovšem policie už nebyla, aby dívenka mohla odejít v klidu a míru. Zármutek nad ztrátou dcery otřásl rodinou natolik, že otec ani nepřišel na pohřeb. Byl naprosto rozdrcen bolestí ze ztráty své milované dcery a při spouštění rakve její maminka omdlela.