Na tuto nemoc umírají tisíce lidí. Zabojujte proti ní přírodně a zařaďte se mezi ty, kteří myslí nejenom na prevenci, ale znají i tu nejúčinnější léčbu. O jaký zdravotní problém jde a co na něho zabírá? Zjistěte to! -
Menu

Na tuto nemoc umírají tisíce lidí. Zabojujte proti ní přírodně a zařaďte se mezi ty, kteří myslí nejenom na prevenci, ale znají i tu nejúčinnější léčbu. O jaký zdravotní problém jde a co na něho zabírá? Zjistěte to!

Každoročně zemře více než milion lidí na důsledky kardiovaskulárních onemocnění. Jedná se v podstatě o největšího zabijáka na planetě. Tato úmrtí jsou často přímým důsledkem ucpané cévy a toho, že se pomoc nedostaví včas. Mít čisté a průchozí cévy je tedy naprosto životně důležité. Jenže jeden tichý nepřítel nám tyto snahy stále komplikuje a říká si cholesterol.

Abyste si pročistili cévy a dostali se do lepší formy, nemusíte nutně navštěvovat lékaře nebo v lékárně nakupovat drahé léky. Postačí vám několik čistě přírodních produktů, které se po celé generace osvědčily jako skvělí bojovníci proti cholesterolu. Je to česnek, citron, med a zázvor.

Čtyři bojovníci

Med posiluje imunitní systém a pomáhá zlepšovat trávení. Česnek má antibakteriální vlastnosti a zlepšuje odolnost organismu vůči infekcím. Citron se může pyšnit vysokým obsahem draslíku, díky čemuž posiluje cévní systém a zabraňuje tvorbě krevních sraženin a usazenin. Zázvor funguje jako univerzální prostředek k podpoře zdraví a imunitního systému. Zlepšuje trávení i distribuci živin po těle a můžete jej běžně konzumovat jako prevenci vůči celé řadě onemocnění.

Zatočte s cholesterolem

Kombinace těchto čtyř surovin dokáže úplné zázraky při redukci nezdravého cholesterolu. Přispívá také celkovému zlepšení stavu organismu a podporuje správnou látkovou výměnu. Na přípravu tohoto geniálního léku budete potřebovat tyto ingredience v následujícím poměru:

  • jeden stroužek česneku
  • jedna lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy
  • jeden menší kousek zázvoru
  • jedna lžička medu

Česnek i zázvor nastrouhejte na jemném struhadle. Všechny ingredience poté smíchejte ve skleněné misce tak, aby se skutečně propojily. Budete-li mít více směsi, než aktuálně potřebujete, můžete ji bez obav uložit do lednice až na dobu pěti dní. Před každým jídlem si dopřejte lžičku této směsi a nechte se překvapit skvělými účinky. Pomůže vám snížit hladinu škodlivého cholesterolu a udržovat v normě i krevní tlak.

Proč dát přednost přírodě

Příroda je mocná čarodějka a často dokáže větší divy než lékař nebo kdejaká medicína. Přírodní léčitelství se může pyšnit minimálně stejnými úspěchy jako standardní západní medicína. Vždy je tedy dobré nechat se vyšetřit od lékaře, ale informujte jej i o tom, že používáte metody přírodní léčby. Je důležité, aby o tom byl informován pro případ kontraindikací. Řada lékařů je navíc otevřených a sami vám poradí bylinky nebo postupy, které mohou vaši léčbu urychlit či usnadnit.

Bez konzultace s ošetřujícím lékařem ale nikdy sami nevysazujte léky, které vám předepsal. Můžete je odmítnou brát, ale lékař by o tom měl vědět. Budete-li brát jiné léky, opět nezapomeňte lékaře a případně i lékárníka informovat, že používáte nějaké bylinky nebo přírodní léčbu.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Ihned si prohlédněte svou kůži a zkontrolujte, zda na něm…

Kůže je největším orgánem našeho těla. Proto je dobré ji pečlivě sledovat a jakékoliv změny reflektovat a nebrat je na…
ZDRAVÍ

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Vrtačky se už bát nemusíte, zubní…

Možná se v následujícím také poznáte. Sedíte v čekárně před ordinací zubního lékaře a v ruce žmouláte čistý kapesník. Za…
ZDRAVÍ

Vyhazujete pecky z meruněk? Až si přečtete toho, už to…

Meruňky chutnají prostě výborně – není proto divu, že se z tohoto oblíbeného ovoce vyrábějí přesnídávky, džemy, marmelády i kompoty. Meruňky…
ZDRAVÍ

Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali…

Dnešní svět je plný překvapení a informací, které mohou mnohdy vzbudit opravdu velký poprask. Vzbudí poprask o to větší, když…
ZDRAVÍ

Dejte na rady odborníků a dejte si každý den hned…

Možná ani nevíte, jak blahodárné účinky má voda, kterou vypijete hned po ránu. V poslední době se pití vody stává čím…
ZDRAVÍ

Mobilní telefon má dnes každý. Málokdo tuší, jak vám může…

Možná vůbec nevíte, jak zařízení, které nosíme neustále u sebe může ohrožovat váš zdravotní stav. Podle americké výzkumnice doktorky Devry…