Na Tv Barrandov bude nový pořad! Bude ho moderovat Alice Bendová a Eva Decastelo! Začíná již brzy!

Nedávná změna vedení na TV Barrandov s sebou přinesla řadu nových oznámení týkajících se programové skladby stanice. Web eXtra.cz uvedl, že jednou z nejvýraznějších novinek je uvedení nového pořadu „VIP zprávy“, který bude denně informovat diváky o aktuálním dění ve světě celebrit. Jak se ukázalo, moderování této relace se ujmou dvě známé tváře televizního obrazovky – Eva Decastelo a Alice Bendová.

Odchod Jaromíra Soukupa a nový směr pro TV Barrandov

Po odchodu Jaromíra Soukupa z pozice generálního ředitele TV Barrandov se zdá, že se stanice vydává novým směrem. Zatímco dříve byl Soukupův komentářový pořad „Moje zprávy“ vlajkovou lodí zpravodajství, nyní dochází k výrazným změnám.

Nový pořad „VIP zprávy“

Podle informací portálu Mediář.cz se nový pořad „VIP zprávy“ objeví v programové skladbě TV Barrandov již od července tohoto roku. Relace bude mít stopáž mezi 8 až 10 minutami a bude se vysílat každý den v 19:50. Oproti předchozímu formátu, který pouze komentoval zprávy ze světa celebrit, se nyní divákům dostane i reportážní část.

Eva Decastelo a Alice Bendová – nové moderátorky VIP zpráv

Kdo bude nový pořad moderovat, zůstávalo dlouho v tajnosti. Generální ředitelka Andrea Geyer k tomu pouze uvedla, že si toto překvapení nechávají pro diváky. Nakonec se však ukázalo, že se moderování ujmou dvě zkušené televizní tváře – Eva Decastelo a Alice Bendová.

Eva Decastelo – zkušená reportérka

Eva Decastelo dříve působila jako reportérka v pořadu „Top Star“ na TV Prima. Ačkoliv samotná Decastelo odmítla tuto informaci komentovat, její účast na novém pořadu „VIP zprávy“ potvrdilo hned několik nezávislých zdrojů.

Alice Bendová – herečka s televizní zkušeností

Druhou moderátorkou bude herečka Alice Bendová. Ta sice zpočátku také nechtěla svou účast potvrdit, nakonec ale přiznala, že ji čeká „nová práce, na kterou se velmi těší„. Bendová má s TV Barrandov bohaté zkušenosti – v minulosti zde například moderovala pořad „Barrandovská Sedmička“.

Očekávání

Podle informací z TV Barrandov by měl nový pořad „VIP zprávy“ výrazně kontrastovat s doposud vysílaným „VIP světem“ Jaromíra Soukupa. Zatímco Soukup pouze komentoval cizí zprávy ze světa celebrit, nové moderátorky Decastelo a Bendová budou připravovat i vlastní reportáže.

Timing spuštění nového pořadu

Přesné datum startu pořadu „VIP zprávy“ ještě není známo. Na rozdíl od zpravodajství, kde uváděním nové relace „hořelo“, v případě tohoto bulvárního pořadu na vedení televize čas tolik netlačí. Diváci se tak mohou těšit na novou tvář zpravodajství TV Barrandov v blízké budoucnosti.

Zhodnocení nové orientace TV Barrandov

Odchod kontroverzní osobnosti Jaromíra Soukupa a nástup nových moderátorských tváří jako Evy Decastelo a Alice Bendové naznačuje, že TV Barrandov se vydává novým směrem. Zatímco dříve byla stanice spojovaná především s komentářovými pořady a osobností generálního ředitele, nyní se zdá, že se zaměřuje více na zábavní a bulvární formáty. Zda tato změna přinese očekávaný divácký úspěch, ukáže až budoucnost.