Nádherné setkání dvou zvířecích přátel, u kterého uroníte slzu

Pouto mezi matkou a jejím dítětem je něco neuvěřitelného a kouzelného. Matka ale nemusí být jen osoba, která dítě porodila. Pro Rookieho se stala maminkou kráva, která si ho prakticky adoptovala. Netradiční přátelství mezi zvířaty vidíte poměrně často, ale tito dva měli vztah jako matka s dítětem. To se příliš často nevidí, ale ve světě zvířat je možné úplně všechno.

Štěně začalo trávit hodně času s krávou

Rookie byl šťastné štěně, ale potom mu umřela maminka. Po její smrti se začal hodně potulovat po farmě, na které žil. Nakonec začal hodně chodit k jedné z krav. Zdálo se, že si ho adoptovala a jejich vztah byl každým dnem silnější a silnější. Hráli si společně, mazlili se a kráva se pro něj stala mateřskou postavou v jeho životě. Trávili spolu hodně času a Rookie jí někdy dokonce spal na zádech. Jednoduše se z nich stala nerozlučná dvojka, ale bohužel to netrvalo dlouho.

cz.lovely-animals.com

Jejich vztah byl nádherný

Majitel farmy musel jednoho dne krávu prodat, protože měl na farmě nějaké problémy. Bohužel se rozhodl prodat zrovna krávu, která se stala Rookieho maminkou. Štěně vidělo, jak jeho nová maminka odchází a nemohl uvěřit tomu, že přišel o další matku. To pro něj byla obrovská rána. Okamžitě začal štěkat a v jeho očích byli vidět slzy. Jeho srdce bylo zlomené. Naštěstí krávu koupil sousední farmář, takže ji brzy našel. Majitel si ho ovšem vzal zpět domů, takže už ji nemohl vídat.

Čtěte také: Ornella Koktová se svěřila, že jako malá vyrůstala v luxusu! Měli služebnictvo a navštěvovala výběrovou americkou školu!

cz.lovely-animals.com

Shledání psa a krávy vás dojme

Rookieho se tato životní změna hodně dotkla. Velmi brzy začal být skleslý a vypadalo to, že má deprese. Jeho majitel se proto rozhodl, že koupí krávu zpátky. Nedokázal se dívat na svého psího kamaráda, který touto ztrátou trpěl. Setkání Rookieho s jeho adoptivní maminkou bylo velmi emotivní. Pes nemohl uvěřit vlastním očím, když se kráva objevila znovu na farmě. Tak šťastného psa jste zaručeně ještě neviděli. Majitelé navíc pořídili i dalšího psa, aby nebyl Rookie tak sám.

Zdroj: cz.lovely-animals.com