David Hampl
13 července, 2022
, ,

Sny ke spánku neodmyslitelně patří, a zatímco většina lidí nevěří na jejich význam, existují znamení horoskopu, která spatřují v nočních vidinách více než ostatní. Talent na pochopení přeludů je dán do vínku jen některým, k tomu ještě umění výkladu budoucnosti. Která znamení mají k těmto duchovním otázkám nejblíže, kdo se negativním vidinám poddává příliš? Odhalte tajemství zasvěcených, kteří vidí dál než běžní smrtelníci.

Věřící Rak příliš podléhá negativismu

Zrozenci Raka patří mezi velmi duchovně založené jedince, kteří mívají zakořeněný pocit, že vše má svůj význam včetně snů. Raci věří, že sny jim mohou napovědět budoucnost. Jsou velmi citliví na události, které se odehrávají v jejich nočních vidinách, není proto divu, že někteří se zabývají duchovními vědami nebo také okultismem. Bohužel sny nejsou jen příjemné a krásné, ale mohou mít též zlověstný nádech. To je pro Raky doslova pohroma, kvůli snu pak nejsou ochotni jet na dovolenou, vyjít z bytu nebo jít k lékaři.

Váhy potřebují odpovědi

Ve svém váhání se potřebují opřít o nějaké vysvětlení nebo princip. Není proto divu, že i snům přikládají Váhy velkou důležitost a hledají v nich vodítka pro reálné události. Váhy jsou citlivé a mají talent dotýkat se duchovních otázek s lehkostí sobě vlastní, k tomu se ve svých snech dokáží niterně nimrat a zjišťovat, co se může stát skutečností a čemu se raději vyhnout. Jenže svět není příliš předvídatelný, proto Váhy se spíše svých snů a budoucnosti, o které hovoří, bojí.

Štíři svým snům hluboce věří

Málokdo by řekl, že zrozenci Štíra patří mezi nejduchovněji zaměřené jedince z celého horoskopu. Své duchovní založení nechtějí přiznat, ale berou své sny velmi vážně, často je vnímají jako jisté proroctví. Neváhají své sny detailně analyzovat a rozebírat do nejmenších detailů, hledají v nich reálné poznatky, na kterých lze stavět. Jsou však realisté, nejsou na výkladech snů závislí a hledají v nich jen potvrzení o vlastní neochvějné pravdě, důkazy o jednoznačně správném rozhodnutí, za kterým se mají vydat.

Střelci berou sny jako poselství podvědomí

U Střelců nejde ani tak o duchovno jako o vlastní zvídavost. Navíc je to znamení, které neváhá jít do některých dobrodružství po hlavě, takže i sny berou jako poselství podvědomí o možných šancích. Pro Střelce mají sny tedy velký význam a neváhají je řešit. K tomu se jedná o citlivé znamení s nezávislou povahou, sny jsou tak možností, jak si potvrdit své cíle nebo rozhodnutí podniknout nějakou akci. Ani duchovno však nevydrží Střelcům dlouho, mají vrtošivé nálady, proto ani u výkladu snů dlouho nevydrží a vrhají se do dalších dobrodružství, které jim život nabízí.

Vodnář jako vzor ezoteriky

Znamení, které doopravdy věří na sny a dokáže je hluboce zkoumat? Rozhodně Vodnář, který se může obratem stát vzorem všech ezoteriků. Vodnáři se pitvají ve snech opravdu s největší precizností, vnímají je jako poselství duší, případně jako zprávy z kosmu, které jsou jim vysílány během nočního odpočinku. Mnoho Vodnářů se zabývá ve svém volném čase výkladu snů, často se také svými nočními vidinami řídí nebo se podle nich rozhodují, což může být někdy na škodu. V partnerském životě pak protějšek často takový postoj nechápe, jenže odolat poselství z vyšších sfér prostě žádným způsobem nelze a je nutné poslechnout!

Ryby mají své vlastní náboženství

Posledním znamením ze šestice těch, která se zabývají výkladem snů, jsou Ryby. Rozhodně ve výčtu nesmí chybět, protože patří mezi nejduchovněji zaměřené jedince, kteří mají ve svém nitru svá vlastní pravidla připomínající náboženský kult. K duchovním otázkám jsou tito jedinci velmi vnímaví, věří ve své sny a věnují volný čas k jejich studiu a výkladu. Mají pocit, že se jim dostává privilegia vizionářských snů, kterými se mají řídit. To může být někdy na škodu, tím spíše, když daný jedinec žije podle svých snů, a ne podle reality.

Zdroj: tudasfaja.com

Sdílejte článek