Náhrdelník od svého přítele nosila déle než rok. O tom, co se skrývalo uvnitř, neměla mladá žena tušení

I drobné, nepatrné dárky v sobě mohou nést mnohem hlubší význam a mít nesmírnou hodnotu. O tom se přesvědčila i Anna, mladá žena ze Spojených států, která od svého přítele dostala nenápadný, avšak precizně vyřezaný náhrdelník.

Terry, její přítel, je vášnivým řezbářem. I proto jako dárek k jejich ročnímu výročí vytvořil malý, avšak nesmírně cenný náhrdelník. Že by říznul vedle, se říct rozhodně nedá. Anna si jeho výtvor okamžitě zamilovala a začala jej nosit neustále při sobě. To však ani zdaleka netušila, co se skrývá v jeho útrobách.

Přívěsek cennější, než se zdá

Přívěsek, který jí přirostl k srdci, na svém krku nosila celý rok. Za takto dlouhou dobu ji ani ve snu nenapadlo, že spolu s ním nosí něco mnohem cennějšího – prsten posázený pravými diamanty. Ten dovnitř vložil Terry s úmyslem požádat svoji přítelkyni o ruku. Celý rok poté vyčkával na vhodný okamžik, kdy tak bude moci učinit.

Čtěte také: Felix Slováček je rozhořčený! Úplně opomenuli jeho zásluhy! Přitom to byl on, kdo položil základy Ivetiny kariéry!

Když na onen dlouho očekávaný okamžik došlo, vzal Terry nůž a náhrdelník jím otevřel. Z jeho útrob vytáhl diamantový prsten. Budoucí nevěsta byla v šoku. Vůbec nevěděla, jak reagovat. Zmohla se jen na překvapené: „Tohle jsem nosila celou dobu?“ Nemohla uvěřit, že jí něco natolik cenného viselo každý den na krku. O to víc ji vyděsila představa, že spolu se ztrátou přívěsku mohla kdykoliv přijít i o drahý prsten.

Dárek i samotná žádost o ruku však Annu ve výsledku potěšily. Její neméně šťastný snoubenec, kterému zároveň spadl ze srdce obrovský kámen, poté video z okamžiku zásnub zveřejnil na internetu. Tam se později setkalo s nebývalým ohlasem. A co víc – kromě toho, že se tento den nesmazatelně zapsal do paměti obou mladých lidí, se takto neobvyklý způsob ukrytí prstenu stal pro mnohé inspirací, jak svoji plánovanou žádost o ruku originálně ozvláštnit.