Najdete psa mezi stádem krav a zařadíte se do skupiny výjimečných lidí s perfektními vlastnostmi? Do deseti sekund to zvládnou jenom géniové. Jste mezi nimi?

Kamuflovaný pes zmátl i ty nejzdatnější uživatele internetu. Najít ho na obrázku mezi změtí krav do deseti sekund dokáže jen málokdo. Vyzkoušejte to také! Najdete mezi krávami psa? Připojíte se ke skupině nadlimitně geniálních lidí, kteří to zvládnou do deseti vteřin?

Najdete psa?

Pro nalezení flekatého psa mezi stádem flekatých krav musíte prokázat svou trpělivost a schopnost pozorně se soustředit. Jste si jistí tím, co máte před očima?

Jen málo uživatelů internetu, kteří se s obrázkem již setkali, dokázalo psa mezi krávami nalézt za méně než deset sekund. Je totiž ukrytý velmi pečlivě a i když je na první pohled patrný poté, co ho už najdete, zprvu to vážně není vůbec nic snadného.

Čtěte také: Máte doma kožené výrobky, ale bojíte se je vyčistit? Zde je ultimátní příručka Jak na to!

Stopněte si, za jak dlouho psa najdete. Třeba jste génius a ještě o tom nevíte! Tenhle test to za vás velmi snadno odhalí. Identifikovat jiného tvora totiž na obrázku lze podle jediného znamení. Barva srsti psa je totiž shodná s okolními krávami. Na rozdíl od nich ale tenhle čtyřnožec nemá rohy, nýbrž uši, které mu netrčí do výšky, ale ohýbají se do stran. Už ho vidíte?

Mistr kamufláží z Maďarska

Autor těchto obrázků, maďarský umělec Dudolf, je mistr kamufláže a dokázal už mnohé. Tak třeba schoval vejce mezi zajíci, vajíčko se srdíčkem mezi vajíčky bez srdíčka nebo žábu mezi hromadou zeleného listí a mnoho dalších.

Ve své tvorbě se nezastavil ani během karanténních opatření kvůli pandemii koronaviru. Naopak, během této doby má na svou tvorbu nejvíce času, a proto obšťastňuje svět jednou obrázkovou hádankou za druhou, které se vždy velice rychle stávají hitem internetu a pokaždé mají tisíce až statisíce sdílení. Bez nadsázky tak lze označit Dudolfa, vlastním jménem Gergely Dudáse, za jednoho z nejúspěšnějších současných umělců světa. Tentokrát došlo právě na psa mezi krávami. Přestože je Dudolf umělec z bývalého východního bloku, jeho tvorba pravidelně dobývá i anglosaský západní svět. Na území Spojených států amerických dokonce ve spolupráci s velmi oblíbenou a prodávanou autorkou dětských Beth Ferry z New Jersey.