Najděte si jednou za čas 10 minut a použijte tuto zázračnou pleťovou masku. Až se za tři hodiny poté podíváte do zrcadla, nebudete věřit tomu, že jste to Vy!

Pravda je taková, že byste se měli řádně starat o Vaši pokožku, aby vypadala mladě a krásně. Jednou za čas byste tak měli použít domácí peeling, který Vám pomůže zregenerovat pokožku a odstranit všechny nečistoty a odumřelé buňky. Měli byste vyzkoušet některé domácí peelingové metody, protože kosmetické ošetření a výrobky mohou stát spoustu peněz, což si ne všichni můžeme dovolit.

Dnes Vám v tomto článku ukážeme, jak si připravit ten nejsilnější domácí peeling. Tento domácí peeling je velmi jednoduchý a snadný k přípravě. Je vyroben z jednoduchých dostupných a levných surovin.

Čtěte také: Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý dům z kontejneru: Nyní mi ho závidí i bohatí sousedi – nahlédněte dovnitř a pochopíte proč

[hana-code-insert name=’google‘ /]Všichni známe aspirin jako prostředek proti bolesti, proto jej také obvykle používáme, když máme bolesti hlavy. Ale mnoho lidí neví, že můžete použít aspirin pro mnoho dalších účelů, jako jsou kosmetické ošetření. Aspirin totiž přináší řadu skvělých výsledků pro zdraví Vaší pokožky. A abych byla upřímná, existuje mnoho kosmetických přípravků, které aspirin obsahují.

Aspirin obsahuje kyselinu octovou a kyselinu salicylovou. Oba mají silné protizánětlivé, analgetické a antipyretické vlastnosti. Obsahuje také beta-hydroxylovou kyselinu, která je složkou rozpustnou v tucích. Tento domácí peeling Vám pomůže porazit skvrny, obnovit pokožku a odstranit všechny mrtvé kožní buňky z kůže.

Zde je to, co byste měli vědět, než si doma tento domácí peelinga připravíte!

 • Ujistěte se, že jste si masku připravili a užívali ji v noci, protože je to velmi silná léčba.
 • Pokud je Vaše kůže příliš citlivá, měli byste použít malé množství, jen abyste zjistili, jak kůže reaguje. Nechcete přeci vyvolat alergickou reakci.
 • Ujistěte se, že na pleť příští den ráno aplikujete nějaký opalovací krém, neboť Vaše kůže bude mnohem citlivější.

Poznámka! Tento domácí peeling je velmi jednoduchý a snadný. Musíte prostě dodržovat jednoduché pokyny.

Co budete potřebovat?

 • 5 aspirinů
 • 2 ČL. medu
 • 1 ČL bílého jogurtu

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Jak na to?

 1. Nejdříve si důkladně umyjte tvář studenou vodou.
 2. Poté namočte malou látku do čisté vody a tu vložte do mikrovlnné trouby na 30 sekund.
 3. Poté ručník z mikrovlnné trouby vyndejte a aplikujte přímo na obličej po dobu 10 minut, aby se póry otevřely. Maska pak ​​bude lépe fungovat.
 4. Poté si osušte tvář a použijte tuto masku.
 5. Nechte ji působit po dobu 30 minut.
 6. Poté si opět umyjte obličej studenou vodou a aplikujte nějaký hydratační krém.

Těch zázračných účinků si všimnete ihned po prvním použití!

Pokud se Vám tento článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!