Josef Humeš
23 října, 2017

Možná to zní divně, když čtete nadpisek, že si žena potřela listerinem podpaží, ale až dočtete tento článek do konce, už se možná tolik divit nebudete.
Stačí totiž 5 minut a uvidíte výsledek. Podívejte se tedy na níže uvedený článek a dozvíte se vše, co potřebujete. Vynálezci listerinu totiž mysleli i na další věci, než jen na využití jako ústní vody.

Možná jste to nevěděli, ale Listerie byl původně vynalezen jako churirgické antiseptikum. Také byste měli vědět, že v Literinu je obsaženo spousty užitečných přísad, jako je tymián, eukalypt a alkohol. Proto se dá tento výrobek použít i v dalších způsobech.

Listerine v podpaží

Ano, možná to zní šíleně, ale funguje to! Určitě každý z nás se dostal někdy do situace, kdy nemáte po ruce žádný deodorant a zrovna dvakrát nevoníte. Pokud se vám toto stalo, tak je tento trik určený přímo pro vás. Listerine je skvělý v boji proti pachu v podpaží. Stačí jednoduše polít vatičku literinem a potřít si podpaží.

Ponořte si do listerunu nohy

Ano, listerine může být také velice skvělý v případě, pokud se chcete zbavut skvrn a plísně na nohou a nehtech. Udělejte si noční lázeň a nechte působit 30 minut
na prstech. Výsledek vás překvapí

Nalijte ho do toalety

Listerine může skutečně vyčistit vaši toaletu. Stačí jen nalít trochu do mísy a použít toalní kartáč. Vaše toaleta bude čistá a zbavíte ji tak i veškerého nepříjemného zápachu

Svědění

Kousl vás hmyz? Bodla vás včela, nebo jste se popálili o kopřivu? Potřete tato místa listerinem a přijde velká úleva.

Na mokré vlasy

Listerin byl údajně jeden čas představován na trhu jako příspěvek, který vás měl zbavit veškerých lupů. Stačí si vmasírovat maličko listerinu do pokožky hlavy, zabalit vlasy do ručníku a nechat několik minut působit a pak si umýt hlavu.

Kartáček na zuby

Nechte v troše Listerinu namočený zubní kartáček. Nejen že váš dech bude dobrý, ale dokážete tak bojovat i proti ostatním zubním problémům.

Na tváře

Použijte listerin na vaši pleť. Bojujete tak proti akné a to poměrně dobře. Spoustě lidem nepomohly krémy ani mastičky, ale právě listerin. Zkuste i vy si vyčistit pleť trochou Listerinu na vatičce.

Sdílejte článek