David Hampl
25 ledna, 2019

Vzal zcela obyčejný ručník, který používá v koupelně každý z nás. Nepoužil ho ale na utření svého těla, jelikož s ním udělal něco, co je pro mnohé dost možná něco zcela nepochopitelného. Tento muž ho totiž namočil do betonu. Proč to udělal? Chtěl ho zničit, nebo měl jiné, podstatně unikátnější plány? To můžete celkem snadno zjistit.

Podívejte se na příběh zahrádkáře

Muž, který zkusil tuto netradiční věc s ručníkem byl zahrádkář, který toužil po tom, aby byl jeho pozemek zcela dokonalý. Kromě toho, že se snažil o krásu rostlin, se snažil také o to, aby byly na zahradě krásné doplňky. A právě jeden z nich měl vzniknout tak, že namočil ručník do beton a nechal ho zaschnout. A tato na první pohled hloupost ho proslavila.

Zkuste to taky. Jak na to?

Až uvidíte výsledek, přestanete si ťukat na čelo a budete chtít vyzkoušet to stejné. Doslova vás ohromí, co vznikne z obyčejného ručníku, až vše zaschne a zatvrdne. Když budete chtít tento nápad vyzkoušet, tak si připravte:

  • Cement
  • Starý ručník
  • Kbelík

Vytvoříte dokonalý květináč

Jak na to? Nejprve si namíchejte cement, a to podle návodu. Stejně, jako byste ho používali u svého domu na stavbu. Potom v daném kýblu, tedy v daném cementu dokonale vymáchejte ručník. Je třeba, aby cementu vsáknul co možná nejvíce a nikde nebyly prázdné plochy.

Jakmile máte, je třeba nechat ručník jednoduše zaschnout. A to ve správné poloze. Tedy tak, aby byl přehozený přes samotný ručník. Jde o zcela jednoduchý úkon, který není nutné jakkoliv složitě řešit. Když je na kýblu, už ho necháte být.

Výsledek je úžasný

Když je suchý, tak ho opatrně sundejte z kýble. Potom ho obraťte a v tu chvíli uvidíte, co se stalo. Rázem máte originální a unikátní květináč, který vám bude každý závidět. Zkuste to a uvidíte. Je to jednoduché, rychlé a dokonalé.

Sdílejte článek