Nápoj, pomocí kterého lze hubnout? Tento je rozhodně ten pravý

Hubnutí. To je slovo, o kterém mluví téměř každý. Jedná se o postup, který je spojený s cílem zajistit si dokonalou postavu. Hubnutí je založeno hlavně na kombinaci jídelníčku a také sportovní aktivity. Nutno ale říci, že jsou lidé, kterým jde lépe, stejně jako jsou lidé, kterým jde hůře. Dost často je to proto, že druhá skupina neví, že by měla pít tento unikátní nápoj, který je během hubnutí skvělým pomocníkem pro každého.

Co je základní surovinou? Něco, co velmi dobře znáte

Možná jste již slyšeli o řadě různých nápojů a také celé řadě různých koktejlů, které jsou založeny na různém chemickém složení a které jsou spojeny s tím, že by měly přinášet zázraky. Nutno ale říci, že takové nejsou nijak levné. Dané možnosti ale na mysli rozhodně nemáme, jelikož mluvíme o takových nápojích, které jsou unikátní hlavně tím, že jsou jednoduché a na jejich přípravu je použita hlavně jenom jedna jediná surovina.

Z čeho je unikátní nápoj? Ze salátové okurky

Salátové okurky jsou zeleninou, kterou seženete nejenom v létě, ale kterou hravě seženete také po celý rok. Mnoho lidí vnímá okurku jako zeleninu do salátu, jako zeleninovou oblohu, ale i jako základ pro smíchání s vodou nebo mlékem. Existuje však cesta, jak se dá využít při hubnutí. A tuto cestu přináší zajímavý okurkový nápoj, který pomůže k tomu, aby byla vaše postava taková, jaká by měla být.

Čtěte také: Známý odborník varuje: „Všichni bychom měli vědět o této jedné věci. Neexistuje žádný člověk, jehož tělo by nebylo poškozené ani po minimální dávce alkoholu!“

Co bude na okurkový nápoj potřeba?

Díky tomu, že je základem tohoto nápoje právě a jenom okurka, je také jasné i to, že celkem jednoduchá bude i jeh příprava. A to s ohledem na rychlost, ale i s ohledem na to, jaké další suroviny budou potřeba. Poklud se podíváme konkrétně, bude potřeba toto:

  • 1 okurka
  • 1 litr perlivé vody
  • ¼ citronu
  • 10 lístků máty
  • Trocha nastrouhaného zázvoru

Je vidět, že nepůjde jenom tak o nápoj obyčejný, ale že už podle surovin je to chutná domácí limonáda, která bude nejenom zdravá, ale v souvislosti s vaší postavou bude pochopitelně také prospěšná.

Co je základním postupem přípravy?

Je to jednoduché. První věc, která je třeba, je oloupání salátové okurky. Tu následně nastrouhejte na jemném struhadle a vložte do džbánku. Potom si vezměte další suroviny. I citron je třeba zbavit kůry. Poté ho nakrájejte na menší kousky a přidejte do džbánu. K němu natrhejte také mátu a následně nasypte i nastrouhaný zázvor. A co je třeba dále? Už nic složitého. Nyní tento zázračný okurkový nápoj jenom zalijete vodou a potom ho dáte vychladit do lednice. Není to sice povinnost, ale sami uvidíte, že díky tomu bude chutnat mnohem lépe.

Kdy pít?

Správné je pít tento unikátní nápoj hned dvakrát denně. A to s tím, že byste měli vypít za celý den přesně daný litr. První chvíle přichází ráno, ideálně hned po probuzení. Je třeba pít na lačno, a to asi 30 – 60 minut před snídaní. Dále je třeba pít nápoj také večer, a to před večeří. I tady je ideální dodržet interval 30 – 60 minut před jídlem. Pokud by pro vás bylo 500 m okurkového nápoje najednou moc, vypijte tolik, kolik je ve vašich možnostech. Zbytek se snažte dopít v co nejkratším časovém horizontu následně.

Jak nápoj účinkuje?

Důvodů je hned několik. V první řadě nezapomeňte na to, že d svého těla dostanete 500 ml klasické vody, ke které se přidá další, kterou obsahuje samotná okurka. Tím si celkem dost zaplníte svůj žaludek. A tak sníte méně jídla, což se podepíše i na lepším kalorickém příjmu, který bude pochopitelně nižší.

Dále nezapomínejte také na to, že hlavně díky závoru a citronu nastartujete metabolismus svého těla, který tak bude od samotného probuzení pracovat podstatně efektivněji a tedy rychleji. Dále mohou prospěšné látky pomáhat odstraňovat škodliviny a toxiny. Tělo bude lépe fungovat a to se také projeví na tom, že spalování tukových zásob bude moci být efektivnější než dříve.