Nápoj, pomocí kterého lze hubnout? Tento je rozhodně ten pravý -
Menu

Nápoj, pomocí kterého lze hubnout? Tento je rozhodně ten pravý

Hubnutí. To je slovo, o kterém mluví téměř každý. Jedná se o postup, který je spojený s cílem zajistit si dokonalou postavu. Hubnutí je založeno hlavně na kombinaci jídelníčku a také sportovní aktivity. Nutno ale říci, že jsou lidé, kterým jde lépe, stejně jako jsou lidé, kterým jde hůře. Dost často je to proto, že druhá skupina neví, že by měla pít tento unikátní nápoj, který je během hubnutí skvělým pomocníkem pro každého.

Co je základní surovinou? Něco, co velmi dobře znáte

Možná jste již slyšeli o řadě různých nápojů a také celé řadě různých koktejlů, které jsou založeny na různém chemickém složení a které jsou spojeny s tím, že by měly přinášet zázraky. Nutno ale říci, že takové nejsou nijak levné. Dané možnosti ale na mysli rozhodně nemáme, jelikož mluvíme o takových nápojích, které jsou unikátní hlavně tím, že jsou jednoduché a na jejich přípravu je použita hlavně jenom jedna jediná surovina.

Z čeho je unikátní nápoj? Ze salátové okurky

Salátové okurky jsou zeleninou, kterou seženete nejenom v létě, ale kterou hravě seženete také po celý rok. Mnoho lidí vnímá okurku jako zeleninu do salátu, jako zeleninovou oblohu, ale i jako základ pro smíchání s vodou nebo mlékem. Existuje však cesta, jak se dá využít při hubnutí. A tuto cestu přináší zajímavý okurkový nápoj, který pomůže k tomu, aby byla vaše postava taková, jaká by měla být.

Co bude na okurkový nápoj potřeba?

Díky tomu, že je základem tohoto nápoje právě a jenom okurka, je také jasné i to, že celkem jednoduchá bude i jeh příprava. A to s ohledem na rychlost, ale i s ohledem na to, jaké další suroviny budou potřeba. Poklud se podíváme konkrétně, bude potřeba toto:

  • 1 okurka
  • 1 litr perlivé vody
  • ¼ citronu
  • 10 lístků máty
  • Trocha nastrouhaného zázvoru

Je vidět, že nepůjde jenom tak o nápoj obyčejný, ale že už podle surovin je to chutná domácí limonáda, která bude nejenom zdravá, ale v souvislosti s vaší postavou bude pochopitelně také prospěšná.

Co je základním postupem přípravy?

Je to jednoduché. První věc, která je třeba, je oloupání salátové okurky. Tu následně nastrouhejte na jemném struhadle a vložte do džbánku. Potom si vezměte další suroviny. I citron je třeba zbavit kůry. Poté ho nakrájejte na menší kousky a přidejte do džbánu. K němu natrhejte také mátu a následně nasypte i nastrouhaný zázvor. A co je třeba dále? Už nic složitého. Nyní tento zázračný okurkový nápoj jenom zalijete vodou a potom ho dáte vychladit do lednice. Není to sice povinnost, ale sami uvidíte, že díky tomu bude chutnat mnohem lépe.

Kdy pít?

Správné je pít tento unikátní nápoj hned dvakrát denně. A to s tím, že byste měli vypít za celý den přesně daný litr. První chvíle přichází ráno, ideálně hned po probuzení. Je třeba pít na lačno, a to asi 30 – 60 minut před snídaní. Dále je třeba pít nápoj také večer, a to před večeří. I tady je ideální dodržet interval 30 – 60 minut před jídlem. Pokud by pro vás bylo 500 m okurkového nápoje najednou moc, vypijte tolik, kolik je ve vašich možnostech. Zbytek se snažte dopít v co nejkratším časovém horizontu následně.

Jak nápoj účinkuje?

Důvodů je hned několik. V první řadě nezapomeňte na to, že d svého těla dostanete 500 ml klasické vody, ke které se přidá další, kterou obsahuje samotná okurka. Tím si celkem dost zaplníte svůj žaludek. A tak sníte méně jídla, což se podepíše i na lepším kalorickém příjmu, který bude pochopitelně nižší.

Dále nezapomínejte také na to, že hlavně díky závoru a citronu nastartujete metabolismus svého těla, který tak bude od samotného probuzení pracovat podstatně efektivněji a tedy rychleji. Dále mohou prospěšné látky pomáhat odstraňovat škodliviny a toxiny. Tělo bude lépe fungovat a to se také projeví na tom, že spalování tukových zásob bude moci být efektivnější než dříve.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Trápí Vás popraskané paty? Použijte tuto metodu a je po…

Celý den jste na nohou a nemáte čas si ani pořádně odpočinout? Bolí Vás nohy a ke všemu Vám opět…
KRÁSA A MÓDA

Stačí málo a zbavíte se kruhů pod očima. Díky nim…

Každá žena, která má ráda sebe sama, se snaží vypadat skvěle v každém případě. Stará se o vlasy, čistí svoji pleť…
Krátké účesy - ženy
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy: Jaký sluší nejvíce mužům, a který ženám?

Dlouhé vlasy už nejsou tak in jako dříve, a muži i ženy je postupně nahrazují krátkými účesy. Ty jsou praktické,…
KRÁSA A MÓDA

Chcete věčné mládí? Zapomeňte na kosmetická studia a vsaďte na…

Náš obličej o nás vypovídá mnohé. Často se říká, že všechno, co se nám v životě přihodí, všechny naše starosti i…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak vaší pleti prospěje pleťová maska vyrobená…

Snem každé ženy je udržet si co nejdéle mladistvý vzhled. Některé ženy z tohoto důvodu chodí pravidelně do kosmetických salonů, jiné…
KRÁSA A MÓDA

Je to vůbec možné? Stačí 9 dní a pomocí této…

Následující dieta pochází od ruské odbornice na výživu, Margarity Korolevové. Podle jejich metod a postupů už zhublo spoustu ruských celebrit,…