Nápoj, pomocí kterého lze hubnout? Tento je rozhodně ten pravý -
Menu

Nápoj, pomocí kterého lze hubnout? Tento je rozhodně ten pravý

Hubnutí. To je slovo, o kterém mluví téměř každý. Jedná se o postup, který je spojený s cílem zajistit si dokonalou postavu. Hubnutí je založeno hlavně na kombinaci jídelníčku a také sportovní aktivity. Nutno ale říci, že jsou lidé, kterým jde lépe, stejně jako jsou lidé, kterým jde hůře. Dost často je to proto, že druhá skupina neví, že by měla pít tento unikátní nápoj, který je během hubnutí skvělým pomocníkem pro každého.

Co je základní surovinou? Něco, co velmi dobře znáte

Možná jste již slyšeli o řadě různých nápojů a také celé řadě různých koktejlů, které jsou založeny na různém chemickém složení a které jsou spojeny s tím, že by měly přinášet zázraky. Nutno ale říci, že takové nejsou nijak levné. Dané možnosti ale na mysli rozhodně nemáme, jelikož mluvíme o takových nápojích, které jsou unikátní hlavně tím, že jsou jednoduché a na jejich přípravu je použita hlavně jenom jedna jediná surovina.

Z čeho je unikátní nápoj? Ze salátové okurky

Salátové okurky jsou zeleninou, kterou seženete nejenom v létě, ale kterou hravě seženete také po celý rok. Mnoho lidí vnímá okurku jako zeleninu do salátu, jako zeleninovou oblohu, ale i jako základ pro smíchání s vodou nebo mlékem. Existuje však cesta, jak se dá využít při hubnutí. A tuto cestu přináší zajímavý okurkový nápoj, který pomůže k tomu, aby byla vaše postava taková, jaká by měla být.

Co bude na okurkový nápoj potřeba?

Díky tomu, že je základem tohoto nápoje právě a jenom okurka, je také jasné i to, že celkem jednoduchá bude i jeh příprava. A to s ohledem na rychlost, ale i s ohledem na to, jaké další suroviny budou potřeba. Poklud se podíváme konkrétně, bude potřeba toto:

  • 1 okurka
  • 1 litr perlivé vody
  • ¼ citronu
  • 10 lístků máty
  • Trocha nastrouhaného zázvoru

Je vidět, že nepůjde jenom tak o nápoj obyčejný, ale že už podle surovin je to chutná domácí limonáda, která bude nejenom zdravá, ale v souvislosti s vaší postavou bude pochopitelně také prospěšná.

Co je základním postupem přípravy?

Je to jednoduché. První věc, která je třeba, je oloupání salátové okurky. Tu následně nastrouhejte na jemném struhadle a vložte do džbánku. Potom si vezměte další suroviny. I citron je třeba zbavit kůry. Poté ho nakrájejte na menší kousky a přidejte do džbánu. K němu natrhejte také mátu a následně nasypte i nastrouhaný zázvor. A co je třeba dále? Už nic složitého. Nyní tento zázračný okurkový nápoj jenom zalijete vodou a potom ho dáte vychladit do lednice. Není to sice povinnost, ale sami uvidíte, že díky tomu bude chutnat mnohem lépe.

Kdy pít?

Správné je pít tento unikátní nápoj hned dvakrát denně. A to s tím, že byste měli vypít za celý den přesně daný litr. První chvíle přichází ráno, ideálně hned po probuzení. Je třeba pít na lačno, a to asi 30 – 60 minut před snídaní. Dále je třeba pít nápoj také večer, a to před večeří. I tady je ideální dodržet interval 30 – 60 minut před jídlem. Pokud by pro vás bylo 500 m okurkového nápoje najednou moc, vypijte tolik, kolik je ve vašich možnostech. Zbytek se snažte dopít v co nejkratším časovém horizontu následně.

Jak nápoj účinkuje?

Důvodů je hned několik. V první řadě nezapomeňte na to, že d svého těla dostanete 500 ml klasické vody, ke které se přidá další, kterou obsahuje samotná okurka. Tím si celkem dost zaplníte svůj žaludek. A tak sníte méně jídla, což se podepíše i na lepším kalorickém příjmu, který bude pochopitelně nižší.

Dále nezapomínejte také na to, že hlavně díky závoru a citronu nastartujete metabolismus svého těla, který tak bude od samotného probuzení pracovat podstatně efektivněji a tedy rychleji. Dále mohou prospěšné látky pomáhat odstraňovat škodliviny a toxiny. Tělo bude lépe fungovat a to se také projeví na tom, že spalování tukových zásob bude moci být efektivnější než dříve.

Líbil se vám článek?

Tisk

Objevily se vám bílé tečky kolem očí a nosu? Zjistěte, jak se jich zbavit přírodní cestou

KRÁSA A MÓDA
Bílé tečky na obličeji se nazývají Milia a nejčastěji se vyskytují kolem nosu a očí. Jedná se o jedno z nejčastějších…

Budete litovat, že jste dříve neznala, co znamenají názvy BB, CC, DD a PP na krémech. Ukazuje to na jejich využití

KRÁSA A MÓDA
Ne každá žena přesně ví, k čemu jsou jednotlivé krémy, které používá. Je sice pravdou, že obvykle je určení naznačeno, ale…

Plastika? Zbytečnost! Stačí si stoupnout před zrcadlo a využít vaše prsty tak, jako v tomto návodu

KRÁSA A MÓDA
Každá žena touží po dokonalosti. Touží po kráse. I proto využívá mnoho různých kosmetických produktů. Stejně tak touží po tom,…

Bolelo mě hrdlo, a tak jsem vyzkoušela tento starodávný čínský recept, který mě okamžitě postavil opět na nohy

KRÁSA A MÓDA
Tento starý recept je na bázi mléka. Mléko je produkt, který nenahradíte ničím jiným. Kromě nutričních hodnot má i léčivé…

Těchto 16 vlasových triků by měla znát každá žena, která nechce ráno trávit hodně času v koupelně!

KRÁSA A MÓDA
Znáte to. Když jsme unavené, ráno nám je dobrá každá minuta v posteli navíc. Přípravu make-upu a účesu zkrátíme mnoho…

Vyberte botu, která se Vám nejvíce líbí a zjistěte o sobě něco zajímavého. Každá žena má jedno stejné tajemství, které …

KRÁSA A MÓDA
Rozličnost povah a široké spektrum charakterů lidí dělá tento svět pestrým a v mnohém i zajímavým. Už od pradávna se…

Účesy pro ženy nad 40 – moderní a trendy střihy, které se vám budou líbit!

KRÁSA A MÓDA
Také zastáváte názor, že účes je jednou z předností každé ženy? V tom případě jistě oceníte inspiraci na účesy pro…

Je Vám 25+? Měli byste mít na paměti tento seznam běžných návyků, díky nimž Vám vznikají vrásky!

KRÁSA A MÓDA
Všichni chceme, aby naše pokožka byla sametově hladká. Kupujeme si drahé výrobky péče o pleť, ale často si nevšímáme, že…

Víte proč Vás bolí páteř? My ano. A vysvětlíme Vám proč.

CVIČENÍ
6 základních důvodů, proč Vás bolí záda. 1. Nejčastější příčinou je špatné držení těla. Je to v podstatě špatný životní…

Odborník radí: Pokud si budete masírovat obličej podle tohoto návodu, zbavíte se vrásek na čele, kolem očí na krku i dekoltu!

KRÁSA A MÓDA
Při pohledu do zrcadla žádnou z nás nepotěší pohled na vrásky. Kůži na čele, při očích či rtech si podvědomě…