Rok narození úzce souvisí s Vaší karmou! Toto máte napsáno ve svém osudu a měli byste…

Člověk je to, co udělal, nebo udělá. I takto se dá definovat karma. Indové věří, že člověk právě svým jednáním určujte, v jakém životě se po smrti opět narodí. Jinak řečeno, co si zaseješ to budeš i sklízet.

Do každého lidského života jsou svěřeny určité karmické testy dotýkající se všech životních sfér – od lásky, přes zdraví, práci, vztahy. Nuž a ty jsou v lidech uloženy bez ohledu na to, jak se chovali v minulých životech a bez ohledu na to, jak se budou chovat v dalších životech. Alespoň tak věří hinduisté. Pokud věříte, že člověk si s sebou něco nese, ať už z vlastního života, nebo po svých předcích, zjistěte, co Vám řekne individuální karma. Určité linky osudu se totiž dají určit i podle roku, ve kterém jste se narodili.

Meva ukazuje, kolikrát jste se na tomto světě objevili, ale i kolikrát jste odešli. A samozřejmě, co o Vás řekne Vaše karma. Určit mevu je velmi jednoduché, stačí si v tabulce najít rok, ve kterém jste se narodili.

Meva 1

Vaše mysl je s velkou pravděpodobností neklidná a máte sklon k pesimismu. Navenek sice působíte, jako přátelský a životu otevřený člověk, ale tvrdohlavost z Vás nic nevykoření a právě ta Vám často způsobuje nemalé potíže. Situaci si dokážete přizpůsobit, ale nedokážete nic změnit. To Vás dělá podrážděným a vůči životu negativně zaměřeným člověkem. V průběhu života se můžete setkat s alkoholem či drogami. V oblasti zdraví dbejte na své ledviny, močový měchýř a pohlavní orgány. Jelikož máte sklony k náladovosti, v některých případech až k depresím, měli byste si najít někoho, komu svou nevyléčitelně romantickou duši svěříte.

Meva 2

Jste příjemný člověk a agresivita nebo výsostný vztek Vám nikdy nebudou blízké. Jste ambiciózní člověk, ale zároveň dbáte na detaily. Mezi svými jste vnímán jako velmi pečlivý, ale ne vůdce. Dokážete pracovat v týmu lidí a největších úspěchů dosáhnete ve věku 45-50 let. Milujete sladkosti, proto máte sklony k širšímu pasu, někteří až k obezitě. Pozor byste si měli dávat na páteř, kůži, střeva a krev. Ve vztazích jste velmi pozorní, ale dejte někdy více na své pocity, než rozum.

Meva 3

Jste samostatná osobnost, která nepotřebuje, aby ji někdo korigoval a navigoval. Svou cestu hledáte sami a jste velmi optimistický a nezávislý člověk. V komunikaci jste díky tomu tvrdohlavý a rádi si prosazujete své názory, které podkládáte vlastními zkušenostmi. Nejúspěšnější budete ve věku 34-38 let, ale vzestupy a pády na Vašem životě neudělají hrubé čáry ani potom. Tak rychle jak materiální věci a peníze získáte, tak rychle je i utratíte. Dávejte si pozor na nohy, nervová onemocnění či závislosti.

Meva 4

Pozitivně naladěný člověk jako Vy má někdy problémy s obavami a nedostatkem vůle. Jste laskavý, a právě proto od přírody příliš ohrožen. Sami sebe najdete až po dovršení 38. roku života. Dlouho hledáte cestu, kterou se vydat, přesto Vás to nijak nezarmucuje. Žijete život naplno a vytváříte si jakousi ulitu, přes kterou propustíte jen toho, koho Vy sami uznáte za vhodného. Nejste řečník, ale jste bavič. Paradoxní? Ano, jako mnoho věcí ve Vašem životě. Měli byste si dávat pozor na klouby, infekce různého druhu, dýchací ústrojí a střeva. Ženy často trpí infekcemi pohlavních orgánů.

Meva 5

Extrémy – ano a ne, dobré a špatné, velké a malé. Pro Vás existuje jen možnost správná a nesprávná. Svět vidíte trochu černobíle a přelévá se to i do Vašich názorů a řízení. Ve společnosti nejste velmi oblíbený, protože jste líný a netolerantní člověk. Nejtěžší to budete mít těsně po čtyřicítce. Máte extrémně vyvinutý pud sebezáchovy, jste silný a dominantní člověk, který si jde za svým cílem. Dávejte si pozor na nádory ve vyšším věku, vysoký krevní tlak či střevní a krevní problémy. Navzdory Vaší tvrdé ulitě potřebujete být milován, ale chcete zastávat post toho dominantního z dvojice. Musíte si uvědomit, že štěstí není soukromé a v rodinném životě je tu místo pro dva, ne jen pro jednoho. Zkuste být tolerantnější nejen v partnerství, ale i v práci.

Meva 6

Máte geniálně vyvinutou intuici, jste vůdce, inovátor dokonalý motivátor. Míříte velmi vysoko, ale pozor na pády, mohli by Vás bolet. Jste se sebou spokojený, ale existuje něco, co Vás dokáže opravdu vyděsit – je to strach z neúspěchu. Své období slávy zažijete kolem čtyřicítky. Držte na uzdě emoce, dávejte si pozor na srdce, bolesti hlavy, ale i nervové zhroucení. Ve vztahu dokážete zvládnout i to nejtěžší, dobře nakládáte s financemi, ale dejte si pozor, aby Vás Vaše touha po dokonalosti nepřivedla na samé dno. Někdy je lepší spokojit se s menšími věcmi, než žádat od života modré z nebe.

Meva 7

Jedním slovem jste živel. Charakter, velký řečník, milujete pozornost a zlobí Vás, když se Vám jí nedostává. Máte smysl pro detail, ale sám ničeho nedosáhnete a dobře to víte. K Vašemu úspěchu Vám vždy musel někdo podat pomocnou ruku, ať už přímo, či nepřímo. Nemáte dostatek vytrvalosti a také to je důvod, proč věci zvládáte jen s pomocí druhých. Za to se však netřeba stydět ani se hroutit. V lásce jste aktivní a smyslný společník, partner je pro Vás velmi důležitý.

Meva 8

Tvrdohlavý umírněnec, i tak byste se dali nazvat dvěma slovy. Máte své názory, dokážete lidi přesvědčovat, je těžké Vaše přesvědčení změnit. Na druhé straně druhé nepřesvědčujete o Vaší pravdě, ale necháváte je, aby si tu svou našli kde chtějí. Jste poměrně konzervativní, navenek působíte tichým a klidným dojmem, ale uvnitř Vás nic nezlomí. Popravdě, máte řádně tvrdohlavou osobnost, vysoké sebevědomí ale i dávku tolerance a ignorance. Vaše zdraví je silné, ale ve vyšším věku byste si měli dát pozor na aterosklerózu, hypochondrie, ale i páteř.

Meva 9

Jemná a citlivá bytost, která se rozpláče nad smutným filmem, nebo od srdce se rozesměje nad čímkoliv zábavným. Je to fantastické, jak si dokážete užívat života, ale pozor na emoce. Příliš Vás ovládají a v budoucnu by se Vám to mohlo nepěkně vymstít. Měli byste se více zaměřit na rozum, krocení emocí a reálný život. Ne každý bude zvědavý na Vaše emoční projevy a mohou Vás kritizovat. V životě to nebudete mít jednoduché, někdo Vás bude zbožňovat, jiný nenávidět. Jste idealista, věčný romantik, pohrdáte materií. Dávejte si pozor na onemocnění srdce, očí a nespavost. A hlavně buďte více diplomat a naučte se v některých situacích zachovat kamennou tvář.

Tak co, našli jste se v tom?