Náš hrdina strávil dlouhé měsíce v Afghánistánu. Reakce jeho psa při návratu domů je srdcervoucí (VIDEO)

Máte domácího mazlíčka? Trávíte s ním spoustu času a je na vás hodně závislí? Takový domácí mazlíček, ať už je to velký nebo malý pes či jiné domácí zvířátko, umí být velmi vděčné. Je rádo za každý okamžik, který s vámi může strávit. Když jste celý den v práci, netrpělivě na vás čeká a vyhlíží, kdy se jeho páníček vrátí domů, aby si s ním mohl hrát. Co když se ale páníček večer nevrátí? Možná se tedy vrátí zítra. Bohužel ani další den páníček nepřijde. Dny, týdny a měsíce ubíhají a páníček stále nikde. Zvířátko stále vyhlíží, až se jednoho krásného dne dočká. Reakce jsou k nezaplacení. Podívejte se s námi na uvítací ceremoniál pro hrdiny, kteří se vrací po dlouhé době z Afghánistánu.

Daleko od domova

Být daleko od domova a nevědět, kdy opět uvidíte své blízké, musí být noční můrou pro každého. Zejména pak pro vojáky, kteří tráví dlouhý čas na druhém konci světa, kde jim navíc hrozí nebezpečí smrti každý den, každý okamžik. Nasazují životy pro svou vlast a musí tak trávit život v odloučení od těch, které mají rádi. Rozhodně to není nic snadného, co by mohl dělat každý.

Opuštění mazlíčci

Po celou dobu jim chybí partnerky, rodiče, děti, přátelé, prostě všichni, na kterých jim záleží. Neuplyne den, kdy by si na nevzpomněli. Samozřejmě, že to platí i obráceně. Rodina na tyto vojáky myslí každý den, ale není sama. Na tyto hrdiny myslí také jejich čtyřnozí kamarádi, které museli nechat samotné doma. Takový pes se mnohdy úplně změní a po celou dobu pak čeká až se mu pán vrátí.

Nejlepší přítel člověka

Když potom k tomu slavnému dni dojde a pán se objeví na zahradě jejich domu, radost a euforie nemá hranic. Není divu, že psi jsou označování jako nejlepší přítel člověka. Dokáží nás utěšit a vytvořit nám úsměv na tváři. Jsou dokonalými společníky, jenž nám umožňují zapomenout na dramatické okamžiky, které válka rozhodně obsahuje. Podívejte se na video a nechte se unášet stejně jako my.

https://youtu.be/_Jb8qMM-bXs