Náš tatínek s dcerkou zazpívali známou píseň a internet se jich nedokáže nabažit: Už nyní si získaly srdce milionů fanoušků na celém světě (VIDEO)

Internet je plný zajímavých videí, písniček a snímků, které vládnou světu. Každou chvíli se tam objeví něco, co lidi po celém světě zaujme na tolik, že od toho nedokáží odtrhnout zrak. Tak například toto video, na kterém zpívá tatínek se svou malou dcerku je příkladem. Je vidět, že na videu zpívají velmi známou píseň. I přesto, že se jedná o známou a často zpívanou písničku, internet je miluje a nedokáže se jich pořádně nabažit. Stačila chvilka, aby si získali srdce milionů fanoušků po celém světě. Pojďte se na ně s námi podívat také.

Zná je celý svět

Tatínek na videu se jmenuje Dave a jeho malá dcera se jmenuje Clare. Ví to celý svět, resp. internetový svět, protože tato dvojice se během chvíle stala hitem. Srdce milionů fanoušků plesá po tomto nádherném rodinném páru, jenž dokázal udělat z oblíbené písničky ještě oblíbenější. Zajímavé na tom také je, že video natočili spolu, a možná i proto jsou lidé po celém světě nesmírně dojatí.

150 milionů během chvíle

Jakmile nazpívali tento nádherný duet a zveřejnili vyrobené video, začalo ohromné sledování. Během chvilky stoupla sledovanost tohoto videa do ohromných výšin, takže k současné době si ho prohlédlo přes 150 milionů fanoušku po celém světě, a to už je teda pořádné číslo. Lze tedy říci, že tato dvojice musí být opravdu hodně šikovná, když dokáže oslovit tolik lidí na světě.

Čtěte také: Dámy, znamení zvěrokruhu vám prozradí, jaký muž pro vás bude ideální, a který vás bude milovat

Rodinné duety vedou

Rodinná videa vždy velmi dobře působí. Vzpomeňte si například na jednoho z našich populárních zpěváků, který také natočil pěvecké video se svou dcerou. Jejich písnička se hraje v rádiích neustále a na internetu jeho sledovanost také stále stoupá. Mrkněte se tedy na toto krásné video a žasněte stejně jako my. Pokud se vám bude líbit, určitě jej sdílejte se svými přáteli, aby se mohli tak pokochat nádherným pěveckým výkonem otce a jeho malé dcery. Stojí to za to.