Naše srdce jsou zlomená: Podívejte se, co udělala holčička, když uslyšela poprvé hlas své zesnulé matky! Nelze vydržet bez slz, tak krásné… (VIDEO)

Ztráta blízké osoby vždy zasáhne život člověka natolik, že někdy ztratí chuť žít i pozůstalý. Když ovšem zemře maminka mladé holčičky, je to opravdu silný moment, na který se jen velmi těžko dá zapomenout. Malé děti maminku potřebují, protože jim dává lásku a bezpečí. Když tato malá holčička ztratila svoji maminku, byla ještě velmi malá, takže si ji moc nepamatovala. Pamatovala si ovšem její nádherný hlas, jehož prostřednictvím jí maminka zpívala písničky. Když po nějaké době holčičce pustila její teta nahrávku maminčina zpěvu, reakce malé holčičky byla k nezaplacení.

Bez slz to nejde

Jde o velmi dojemné video, které se rázem stalo hitem internetu. O hitu se zde tedy moc mluvit nedá, protože uvědomíme-li si, co za tím stojí, je nám spíše smutno. Malá holčička přišla o svoji maminku, když byla ještě velmi malá. Na základě toho je velmi těžké zvládnout toto video bez jakýchkoliv slz. V každém případě rozhodně stojí za zkouknutí, protože zpěv maminky i reakce holčičky jsou naprosto úžasné.

Všechno si nahrávala

Holčička ztratila maminku, když byla opravdu ještě hodně malá. Ztrátu maminky takové malé dítě mnohdy úplně neregistruje, ale zanechá to v něm rozhodně velkou stopu. Naštěstí existují možnosti, jak si lidi připomenout i po jejich smrti. I zde to fungovalo, protože teta holčičky, sestra maminky, si vedla poctivé záznamy o tom, jak maminka své malé dceři zpívá písničky. Jednoho dne přišel čas odhalení.

Čtěte také: Tento muž vykopal na zahradě jámu a nikdo nechápal, co chce udělat. Pro svou rodinu však vytvořil něco, co mu závidí všichni v okolí!

Tvář plná emocí

Teta usoudila, že už je nejvyšší čas, aby holčička poznala svoji maminku. Posadila ji tedy k obrazovce a pustila ji zvukovou nahrávku s videozáznamem, na kterém maminka své dceři zpívá. Jakmile to dcerka uslyšela, začala okamžitě plakat. V okamžiku se jí totiž vybavily vzpomínky na svou maminku, která ji coby malé zpívala. Na její tváři bylo vidět celou řadu dojemných emocí. Pokud se i vás toto video nějak dotklo, určitě ho sdílejte.