Následující měsíce v roce 2020 může každé znamení očekávat tyto změny. Zjistěte, zda vaše budou pozitivní, nebo negativní

Máte rádi horoskopy a věříte v osud? Zajímají vás hvězdy a všechno kolem nich? Jste nadšenci do znamení zvěrokruhu a neustále si pročítáte, co vaše znamení čeká a nemine? Kupujete si časopisy a vyhledáváte rubriky s horoskopy? Možná pro vás bude tento článek ideální. Připravili jsme si pro vás stručný přehled toho, na čem se drtivá většina světových astrologů shodla v rámci nového roku 2020. Pokud vás tedy zajímá, co všechno můžete coby vaše znamení zvěrokruhu zažít v tomto roce, pak si vyhledejte svoje znamení a přečtěte si, co vás čeká a nemine. Možná budete překvapeni a možná vám pak dojde spousta věcí, které se kolem vás dějí a které zažíváte.

Býk, blíženec, rak

V případě, že jste býk, pak na vás čeká spousta zásadních událostí a otázek ve vaší víře. Ze začátku vám to bude připadat náročné, a asi to i bude náročné, ale ve finále budete rádi za každý krok, který jste zvládli.

Pokud jste ve znamení blíženec, pak na vás čekají úkoly týkající se finanční stránky vašeho života. Čekají vás větší podniky, které mohou zásadně ovlivnit víš život.

Čtěte také: Tchyně udělala z alobalu malou kuličku a hodila ji do pračky ke špinavému prádlu. Když mi řekla proč, hned jsem to udělala také!

Jste-li ve znamení raka, pak vás čeká silný emocionální vývoj. Budete hledat partnera/partnerku, dokud nenajdete toho pravého/pravou. Jste-li již ve vztahu, čeká vás spousta romantiky a harmonie.

Lev, panna, váhy

Nyní se podíváme na znamení lev. Čeká vás tvrdá práce, která vám ovšem přinese ovoce a vynikající plat. Letošní rok pro vás bude zlomový, neboť získáte sílu a postavíte se na vlastní nohy.

V případě znamená panna, vás čeká emocionálně bohaté období. Potkáte nového partnera a možná založíte rodinu. Je ovšem nutné odstranit šedé a nudné dny.

Znamení váhy čeká více zodpovědnosti. Budete toho mít hodně na ramenou, ale zároveň budete trávit více času v pohodlí domova. Pravděpodobně vás čekají i tíživější finanční situace, takže se na ni můžete připravit.

Štír, střelec, vodnář

Štír to má jasné. Čím dál více si uvědomuje, že slova mají velkou sílu, a proto je mnohem mírnější a šetrnější ke svému okolí. Může zažít problémy v práci, ale vždy je potřeba umět zachovat chladnou hlavu.

Střelec konečně najde práci a získá více peněz. Klíčem k jeho úspěchu je najít vlastní cíl a jít si za ním, bez ohledu, co si myslí ostatní.

Vodnář by si měl dávat pozor na chyby z minulosti, aby je neopakoval. Měl by být opatrný a věřit sám v sebe. Vše se mu nakonec splní, musí jen věřit a mít touhu.

Kozoroh, ryba, beran

Kozoroha čeká změna povolání. Na začátku to bude obtížnější, ale postupem času se vše zlepší a srovná. Čekají na něj velké možnosti.

Ryba má trochu problémy s uskutečněním svých snů, nicméně svou vytrvalostí a víru všechno zvládne.

Na berana čeká spousta výhodných situací, které bude moci využít, nicméně může přijít o všechno, bude-li nevhodně provokovat své okolí.