Josef Humeš
2 října, 2017

Každý z nás chce udržet ve svém domě čistotu, ale všichni víme, že to není tak jednoduché. Správná hygiena vyžaduje každodenní úsilí a péči, a to není něco, co zrovna všechny baví. Dnešní společnost je hodně uspěchaná a tak není na uklízení a udržování čistoty doma nějak moc času.

Je zde ale i otázka hmyzu. Mouchy, šváby, komáři. Tento hmyz přímo miluje špinavé domovy a je obtížné se jich zbavit. Pokud se dostanou dovnitř, je dost těžké se jich zbavit. Švábovky, komáři a mouchy je docela těžké zlikvidovat. Někdo je dokonce schopný volat deratizátory, ale to je dost drahé a zdlouhavé. Naštěstí je tento článek určen přímo pro vás. Pokud se chcete zbavit všemožného hmyzu, zkuste nějaké z našich triků. Jedná se o přírodní směs, která je ale šetrná vůči vám a vaším domácím mazlíčkům.[hana-code-insert name='google' /]

Co budeme potřebovat?

1/2 šálku bílého octa
1/2 šálku olivového oleje / rostlinného oleje
1/2 šálka šampónu

Postup:

Smíchejte všechny přísady do prázdné lahvičky s rozprašovačem a nastříkejte směs v každém rohu vašeho domova a v místech, kde se nejvíce objevuje hmyz. Směs je bezpečná a šetrná. Není nebezpečná pro vaše děti ani neohrozí zdraví vašich mazlíčků. Začněte již dnes a zbyte se tak veškerých potvor, které va vašem domě nemají co dělat.

Sdílejte článek