Naučte se číst z dlaně a zjistěte svou budoucnost

Na poutích nebo trzích se můžete setkat se ženami, které nabízí čtení z ruky. Dobrou zprávou je, že se to můžete naučit sami a oslnit tím své přátele. Na večírcích se z toho stane obrovský hit. Poradíme vám, jak číst ze zápěstí i z dlaně.

https://napivalasztek.com/

Naučte se číst ze zápěstí i dlaně

Prohlédněte si zblízka zápěstí. Ten, kdo má hodně čas, bude v životě bohatý. Jestli mají čáry modrou barvu, člověk je pravděpodobně hodně nemocný a nemá příliš velké naděje na uzdravení. Na první pohled tak můžete říct, jestli někdo bude bohatý nebo ne.

https://napivalasztek.com/

Ve chvíli, kdy linie života obklopuje palec a rozšiřuje se směrem k zápěstí, je to dobré znamení. Takový člověk bude mít dlouhé a šťastné manželství. Těšit se může také na materiální úspěch. U mladých žen je to symbol vášnivé lásky a mnoha dětí. Pro starší ženy slibuje radost a štěstí.

https://napivalasztek.com/

Smrt a neštěstí

Mnoho viditelných čas pod palcem ukazuje na předčasnou smrt dotyčného jedince. Pro ty, kteří se chystají vdát nebo oženit, může tato čára znamenat hodně smutku v manželství. U nemocného člověka to symbolizuje uzdravení.

https://napivalasztek.com/

Jestli najdete více menších čar u kořene palce, které směřují vzhůru a protínají linie života a hlavy, dotyčný zažije během života hodně problémů a neštěstí. V případě, že čára konči na linii zápěstí, můžete očekávat dobré výsledky.

https://napivalasztek.com/

Štěstí a dlouhý život

Linie života kolem palce a linie hlavy se setkávají ve tvaru kříže, můžete očekávat velké štěstí. Obzvlášť, pokud je mezi těmito dvěma čarami mnoho malých viditelných čar. To platí také pro případ, že jsou čáry hluboké.

https://napivalasztek.com/

Čára osudu může zabíhat do čáry hlavy. V tom případě bude jedinec hodně trpět a potýkat se s nepříteli. Na druhou stranu čáry pod prostředním prstem předpovídají dlouhý život a úspěšnou kariéru i manželský život. Mnoho malých čas na konci značí blízkou svatbu. Podle těchto čar můžete předpovídat dobro i zlo pro své přátele a rodinu. Vždy to ale berte jako zajímavou zábavu.

https://napivalasztek.com/

Zdroj: napivalasztek.com