Návrat ze záhrobí: dvě ženy popisují stejný zážitek, prošly tunelem, vrátily se, jejich čas totiž ještě nenadešel

Dvě ženy, obě skončily v kómatu a obě popisují obdobně zážitky ve „chvíli smrti“. Betty Eadie a Jessie Sawyer byly po lékařské stránce několik okamžiků mrtvé a dnes mohou vyprávět o svých neobvyklých zážitcích. Podle obou žen existuje posmrtný život a Bůh, během svého putování na onom světě se obě navíc potkaly se svými přáteli, kteří již nežijí. Betty a Jessie se od onoho momentu, kdy „nežily“ už smrti nebojí a vypráví o kráse, které nebe nabízí.

https://twice.hu/

„Cítila jsem, jak odcházím!“

Betty je v době natáčení televizní show Inside Edition už 78 let, ale její vyprávění se váže k době před mnoha lety, kdy prodělala hysterektomii, chirurgické odstranění dělohy, při kterém začala masivně krvácet. Cítila každou kapku krve, kterou ztratila, přičemž najednou zjistila, že duše odchází z těla a viděla pod sebou ležet své vlastní tělo na nemocniční posteli. V té chvíli si uvědomila, že je mrtvá. Chtěla však vidět svou rodinu a „letěla“ tedy do jejich domu, kde viděla svého muže v křesle i nic netušící děti.

https://twice.hu/

Tunel se světlem na konci

Betty pokračuje ve svém vyprávění o tom, jak se později vrátila zpět do nemocnice, přičemž následně prošla tmavým tunelem na konec, kde se objevilo světlo. Tam viděla mrtvého přítele, věděla tedy, že je mrtvá. Podle jejích slov ji v ten okamžik objal Ježíš Kristus a vysvětlil jí, že ještě nenadešel čas, ale dovolil, aby se porozhlédla po nejkrásnější zahradě, ve které jí byly průvodkyněmi tři ženy. Právě tyto andělky ji doprovodily až k Bohu, který naléhal, aby se vrátila do svého těla. Posléze tak učinila a probrala se opět k vědomí. Od té doby nemá Betty strach a na posmrtný život se těší.

Čtěte také: Netradiční zbarvení kohouta pobavilo miliony lidí!

https://twice.hu/

„Smrti se nebojím, mohu umřít hned!“

V pořadu kromě Betty vystupuje i Jessie Sawyer, které bylo v době zážitku smrtí pouhých 31 let. Matka dvou dětí prodělala gynekologickou operaci, po které začala masivně krvácet a byla převezena do nemocnice v kritickém stavu. Ve své „chvíli smrti“ popisuje tunel i světlo, rovněž Jessie se setkala s přítelkyní, která byla již několik let mrtvá. Také ona se však musela z krásného prostředí vrátit zpět do svého těla. Jak sama ale říká, smrti se už nebojí a může umřít klidně hned.

https://twice.hu/

Zdroj: twice.hu