David Hampl
13 prosince, 2019

Potřebujete změnit styl? Chtěli byste vyzkoušet něco nového, ale nejste si jistí čím? Můžete zkoušet různé metody nebo si můžete nechat poradit. Druhá možnost je lepší, protože ušetříte spoustu času zbytečného hledání a rovnou dostanete to, co je vaším stylem. Můžete navštívit nějakého návrháře, který vám váš styl pomůže najít a dovede ho k vaší spokojenosti. Příkladem může být tento návrhář, který lidem pomáhá jejich styl najít. Výsledky, kterých dosahuje jsou fantastické.

O práci nemá nouze

Konstantin Bogomolov je známý lotyšský návrhář a módní analytik, který se po mnoho let své kariéry věnuje tomu, že nachází snadné řešení nalezení nejlepšího vzhledu pro své klienty. Je evidentní, že to dělá dobře, protože o jeho práci má zájem čím dál více lidí. Podíváte-li se na výsledky, kterých dosahuje, bude vám hned jasné, čím to je.

Nové verze sebe sama

Za svou kariéru se mu podařilo proměnit mnoho obyčejných lidí, v osoby plné elegance a stylu. V žádném případě se tak tyto osoby už nepodobají těm lidem, kterými byli, než přišli za Konstantinem do studia. Zbavili se svých starých verzí a nyní jsou někým novým. Ostatní lidé na nich mohou oči nechat. Zvláště u žen dosahuje Konstantin ohromných výsledků. Podívejte se na příklady úžasných transformací, kterých Konstantin za léta své praxe dosáhl se svými klienty.

Upravuje vlasy, make-up i šaty

Podíváte-li se pozorně na uvedené fotografie, můžete si všimnout výrazných změn, kterých klienti a klientky dosáhli. Je evidentní, že hlavní skupinou jsou právě ženy, pro které je vzhled velmi důležitý. Můžete si všimnout, že ze starších žen dokázal vytvořit elegantní dámy. Z mladých neupravených žen udělal přitažlivé kočky a z neupravených mužů udělal šarmantní gentlemany. Stylista si zde nehraje pouze s vlasy a make-upem, ale zaměřuje se také na úpravu šatníku. Možná právě díky tomu jsou jeho výsledky tak fantastické.

Sdílejte článek