Nebudete věřit tomu, co předvedli ženich, nevěsta a družičky na jedné svatbě. Když svatebčané viděli jejich představení, nemohli uvěřit vlastním očím

Svatba patří mezi silné a nezapomenutelné okamžiky v našem životě. Poslední dobou není důležitý jen vlastní obřad, ale také to, co se děje po něm, svatební hostina a zábavný program pro svatebčany. Opravdu nevšední vystoupení pro svatebčany připravil jeden novomanželský pár společně s družičkami.

Step by step

Po svatební hostině jsme již zvyklí na to, že většinou následuje hudba a tanec. Když však na jedné svatbě ve Spojených státech najednou živá kapela přestala hrát a na parket přišlo osm družiček, byli všichni přítomní mírně zaskočeni. Družičky totiž byly oblečeny do svítivě zelených minišatů a černých punčoch. Bez toho, aby kdokoli cokoli řekl, najednou začala hrát hudba a ony začaly tancovat. Nebo lépe řečeno stepovat. Jako překvapení si totiž připravily velmi krásné představení, během nějž vytvářely nejrůznější taneční formace, aniž by se při tom na malý okamžik zastavily, neustále při tom stepovaly. Jejich synchronizovaný step měl obrovský úspěch, který dokumentoval pochvalný potlesk a výkřiky z řad svatebčanů.

Přichází nevěsta

Kdo by si však myslel, že tohle je všechno, hluboce by se mýlil. Poté, co dohrála jedna píseň a družičky dostepovaly, k nim na parket přišla nevěsta, oblečená úplně stejně jako ony, tedy do neonově zelených minišatů a černých punčoch, a začala stepovat na známé světové hity. Ostatní družičky se k ní po chvilce přidaly a vytvářely kolem ní nejrůznější obrazce tak, aby vždy ona byla v jejich centru, a bylo tak na první pohled patrné, kdo je tady ta nejdůležitější. Publikum nechápalo.

Čtěte také: Nevěděla jsem, jak účině a rychle vyléčit kašel, ale tento domácí lék je 100krát lepší než předražené sirupy z lékáren

A to nejlepší na konec

A třešničkou na dortu celému úžasnému představení bylo, když se znenadání na parketu objevil i ženich a nejprve sám a potom v doprovodu své novomanželky a družiček také předvedl něco ze svého tanečního umění. Poté co hudba konečně dohrála, se v sále strhl obrovský a zasloužený aplaus. Nejen pro svatebčany, ale především pro novomanžele to zcela jistě byl nezapomenutelný zážitek, který budou mít se svým velkým dnem navždy spojený.