Nechala manžela doma se šestiletou dcerou a šla do práce: Hrůzu, kterou uviděla po svém návratu, už nikdy nevymaže ze své hlavy

Manžel se měl postarat o jejich šestiletou dceru v době, kdy ona chodila do práce. Jako obvykle šla do práce, po jejím návratu jí však místo dceřiny náruče čekal hrůzný pohled, který jí bude mučit po zbytek života.

Manžel trpěl dlouhodobě psychickými problémy, bral antidepresiva, která měly jeho poruchy chování tlumit. Během psychoterapeutických sezení se často svěřoval s děsivými představami, nic z toho však lékaři nebrali vážně. Jeho manželka mu přesto důvěřovala, a proto se nebála mu svěřit jejich dceru do péče v době, kdy chodila do práce. Až do toho osudného dne.

Manžel zůstal doma se šestiletou dcerou. Poté, co se vrátila, se jí obrátil život vzhůru nohama.

Nikki Flux-Edmonds se vrátila z práce domů jako obvykle, místo láskyplného přivítání však nalezla doma mrtvolu šestileté dcery vedle mrtvého manžela Darrena. Krve by se v ní nedořezal, z posledních sil zavolala sanitku. Pro záchranu obou bylo již pozdě, byli mrtví.

Čtěte také: Cordon bleu jinak: Maso nakrájela na plátky, obalila zlehka v mouce a dala na pánev. Za pár minut měla na stole vynikající hlavní chod!

Darren podstupoval kongitivně-behaviorální psychoterapii, během které se opakovaně lékařům svěřoval s černými myšlenkami o zabíjení členů rodiny. Terapeuti však jeho problémy bagatelizovali. Kromě toho trpěl přeludy, že ho žena podvádí. Ve chvílích, kdy byla delší dobu v koupelně, jí podezíral z dopisování s milencem.

Reakce ženy na tragickou událost všechny dodnes překvapuje

Vražda jejich dcery zasáhla Nikki v nejhlubším nitru, ani tak necítí vůči manželovi žádnou nenávist. Z tragédie naopak obviňuje lékaře, kteří nedokázali pomoci Darrenovi s jeho duševními problémy. V den pohřbu poslala dokonce manželovi na hrob květiny.

„Není v tom nenávist, jen nechápu, proč to udělal. Ani nevím, zda nepochopení z mé strany bylo důvodem pro tento skutek. Na jeho obranu chci říct, že měl být léčen zcela jiným způsobem. Nebýt přístupu lékařů, dcera i manžel mohli žít,“ řekla pro Daily Mail.  

Nikki dodnes komunikuje s rodinou svého muže a posílá jí každoročně balíčky k Vánocům. Navíc založila nadaci, která vybírá peníze na vánoční dárky pro děti z chudých rodin. Chce tak sobě i ostatním ukázat, jak se osobní tragédie může proměnit v konání dobrých skutků.