Nechala v dětském pokoji skrytou kameru. Když ráno viděla nahrávku, běhal ji mráz po zádech (VIDEO)

Pokud máte malé děti, pak byste si určitě měli přečíst tento příběh, který vám může hodně prozradit. Dejte si ovšem pozor, protože po shlédnutí přiloženého videa vám pravděpodobně ztuhne v žilách krev hrůzou, stejně jako nám. Skrytá kamera totiž občas umí odkrýt věci, o kterých lidé nemají ani potuchy. Přijdou tak na skutečnosti, které mohou zásadně ovlivnit jejich životy. Pokud v tom navíc figurují děti, pak je situace vážnější a je dobré to určitě řešit zavčasu, jinak by taky mohlo dojít k tragédii. Podívejte se na video, které odhalila rodiči skrytá kamera v dětském pokoji. Hrůza z toho čiší na první pohled.

Dítě pod dozorem

Když jsou děti malé, obvykle spí v postýlce, kterou mají rodiče umístěnou u sebe v ložnici. Chtějí mít dítě pod kontrolou, kdyby se nedej bůh s dítětem v noci něco stalo. Mají tak jistotu, že je dítě v bezpečí a mohou klidně spát, teda někteří. Když dítě povyroste, většinou dostává vlastní samostatný pokoj, aby se už od útlého věku učilo samostatnosti. V tu chvíli však rodiče ztrácí nad dítětem absolutní přehled, což některé může děsit. Řešením je ukrytí skryté kamery do dětského pokoje. V našem případě to ovšem vyvolalo něco, na co rodiče jen tak nezapomenou.

Skrytá kamera

Rodiče si chtěli uchovat vazbu na své dítě, a proto do pokoje instalovali kameru. Chtěli mít přehled o tom, co dítě v noci dělá a zda moc nepláče nebo nedovádí moc v postýlce. Zjistili ovšem, že během noci se dítě chová velmi podivně, proto s nahráváním pokračovali, aby zjistili, o co vlastně jde.

Čtěte také: Snad každý Čech miluje česnečku. Kdo by ji totiž nemiloval, že? Vyzkoušejte proto tento recept na krémovou česnečku v bochníku!

V pokoji straší

V určitém okamžiku se uprostřed noci dítě probudí, vstane a začne volat své rodiče. Volá je jednoho po druhém: „Mámo! Táto! Mámo! Táto!“ atd. Křik bohužel nejde slyšet, i přesto, že si dítě myslí, že když bude křičet, rodiče ho uslyší. Najednou se přehoupne přes zábradlí postýlky a málem upadne. Naštěstí se tak nestane a s bouchnutím spadne zpět do postýlky. Jako by s dítětem někdo pohyboval. Lidé, kteří to viděli, si myslí, že v domě straší, a někteří tvrdí, že je to všechno jen nahrané. Podívejte se sami a rozhodněte se, k čemu se přikláníte. Dejte si ovšem pozor, protože vás to může opravdu vyděsit.