Nechte rozhodnout své srdce: Tito ptáci určí vaši budoucnost

Ptáci byli uctíváni od pradávna a byli spojováni s různými duchovními vlastnostmi. I naše podvědomí je velmi citlivé a moudré, takže někdy dokáže dělat volby za nás. Ty nám pak ukazují naše silné či slabé vlastnosti nebo naši budoucnost. Nechte tedy své podvědomí vybrat jednoho z ptáků a zjistěte, co vás čeká a nemine.

https://www.tudasfaja.com/

Pták číslo 1

Ačkoli páv pro mnohé symbolizuje vychloubání a pragmatismus, je to především výsledek závisti, která se objevuje i v jeho symbolické podobě. Páv je také symbolem bohatství a krásy. Je tedy snad zcela zbytečné zmiňovat budoucnost, která leží podle tohoto proroctví před vámi. Ujistěte se ale, že vám sláva nestoupne do hlavy a zůstanete stále při zemi, co se týče vašeho očekávání. Nadutost se nikdy nevyplácí.

Pták číslo 2

Holubice je nositelkou dobrých zpráv, symbolem naděje, míru a jistoty. I v tomto případě je to dobrá zpráva: čeká vás období klidu a velmi láskyplné období! Snažte se si tento čas užít a nemyslete pořád jen na to, že se určitě stane něco špatného. Buďte také jednou optimisté.

Čtěte také: Unavuje Vás stravování po fastfoodech a vaření doma je pro Vás příliš zdlouhavé? Podívejte se na tyto triky do kuchyně! Vaření už nikdy nebude jednodušší!

Pták číslo 3

Drozd je skromný ptáček, ale svým krásným zpěvem každému zpříjemní ráno. Stejně tak jste i vy spolehlivým a pracovitým člověkem, který však možná pro svou přílišnou skromnost nikdy nevyžaduje za svou práci úctu a ocenění, jaké jsi zaslouží. Pokud to dokážete změnit, máte první velký krok splněný a můžete se posunout vpřed za vašimi cíli a touhami. Je načase skoncovat s tím, že vás někteří lidé využívají, protože vědí, že jim vždy vyhovíte.

Pták číslo 4

Mystický pták fénix je pták obnovy a skutečných zázraků. Podle legendy sám shoří, ale hned na to se z vlastního popela znovu zrodí. Taková skvělá obnova a nový začátek vás čeká také v budoucnu. Možná zažijete velkou ztrátu, která bude bolet, ale můžete si být jisti, že po ní přijde něco ještě lepšího a cennějšího.

Zdroj: tudasfaja.com