Nejlepší Raffaello dort s famózním krémem připravený za 35 minut! Od doby, co se naučila tento recept, si v obchodě nekoupila kokosové kuličky

Všichni jistě znáte sladké pralinky s názvem Raffaelo. Reklama na ně běží v televizích už velkou řadu let a popravdě je skvělá a vždy mě dokáže nabudit. Chuť této sladké pralinky s mandlí a zasněžené čerstvým kokosem je naprosto neodolatelná. Můžeme si ji koupit kdekoliv v obchodě, nicméně jistě víte, že se nejedná o úplně levnou záležitost. Tato dobrůtka něco stojí. Každopádně stojí, zato si ji čas od času koupit, buď pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého a milovaného. Představte si, že byste tuto pralinku měli ve formě koláče. Mohli byste si její chuť vychutnat mnohem intenzivněji. Dnes pro vás máme recept na koláč, který je připraven ve stylu Raffaelo. Nebojte se přípravy, je to snadné a rychlé.

Uspokojí vaše chutě

Tento kokosová dort, který chutná jako samotné Raffaelo, dobývá celý svět. Jeho neodolatelná a lahodná chuť je tím, co ho dělá tak skvělým. Pokud tuto kokosovou dobrůtku milujete, ale kvůli její vysoké ceně si ji nemůžete moc dovolit, připravte si tento dort, resp. koláč, který vaše touhy a chutě uspokojí.

Potřebné ingredience

K přípravě tohoto perfektního kokosového dortu budete potřebovat následující ingredience a suroviny. Na těsto si připravte: 6 vaječných bílků, 20 g cukru, mouku a kokos. Na krém si připravte: 6 žloutků, 1 balíček pudinku se šlehačkou od Dr.Oetker, práškový cukr, margarín a 4 dl čaje. Samozřejmě nesmíme zapomenout na strouhaný kokos.

Čtěte také: Přes deset let byl v kómatu. Nikdo ale netušil, že slyší všechno, co se kolem něj děje

Snadná příprava

Vaječné bílky vyšlehejte, dokud nebudou tuhé, a poté k nim pozvolna přidejte cukr. Mouku smíchejte s kokosovými pilinami. Obě směsí spojte v jednu a dejte ji na plech. Plech si vymažte máslem a trochou mouky. Rozehřejte troubu na 170 °C a pečte cca 20 minut. Mezitím smíchejte žloutky s práškem pudinku a přidejte mléko a cukr. Zbytek mléka vařte po několik minut a poté přidejte máslo a trochu cukru. Směs naneste na těsto, projeďte vidličkou a nechte vychladit. Nakonec posypte strouhaným kokosem.