Domů TIPY A TRIKY Nejlepší řešení pro ty z Vás, kdo spí na boku, abyste dosáhli...

Nejlepší řešení pro ty z Vás, kdo spí na boku, abyste dosáhli bezbolestné a klidné noci!

Ztuhlost těla, bolest v ramenou a bolesti krku jsou některé z běžných problémů, se kterými se každé ráno potýkají lidé, co spí na straně. Vzhledem ke zvyku spát na straně, je pro tyto lidi těžké dosáhnout lepšího a kvalitnějšího spánku. Jste-li tento typ, nebojte se, existuje jedno řešení, které Vám pomůže získat klidný spánek a příjemné ráno bez bolestí. Jediné, co potřebujete udělat, je jedna malá změna ve Vašem zvyku.

Podle odborníků musíte najít nějakou podporu pro krk a ramena, než půjdete do postele.

Dr. Jess Greaux s Innersport Chiropractic uvádí, že nejlepší pozice při spánku je ležmo na zádech, ale také uvádí, že existuje několik způsobů, jak při spánku na straně uvolnit přebytečný stres tím, že se ramena udrží v otevřené poloze po celou noc.

Jeden tip, který můžete použít k udržení otevřených ramen, je přitisknout polštář určený „mezi nohy“ mezi ramena a pevně ho obejmout. Polštář by měl být umístěn svisle a dotýkat se Vaší matrace a Vaše horní rameno by mělo být přehozené přes. Na rozdíl od tradičního měkkého polštáře zůstane tvrdá pěna polštáře „mezi nohy“ ve stejném tvaru a zabrání tomu, aby se Vaše ramena zhroutila.

Pokud si stále myslíte, že nedostáváte plný komfort, pak se navrhuje umístit plaveckou bojku, nebo jóga válec mezi Vaše nohy pro optimální rozpoložení páteře, dolní části zad a zarovnání kyčlí. Přestože v těchto oblastech nemáte žádné bolesti v těchto oblastech, může tato metoda v těchto oblastech pomoci při uvolňování tlaku z ramen a může mít za následek bezbolestné ráno.

Některé další přístupy k uvolnění bolesti ramen!

Dr. Greaux navrhuje, že pokud trpíte pravidelnou a intenzivní bolestí na obou stranách ramen, měli byste navštívit ortopeda. Lékař nejdříve provede několik testů, aby zjistil, že Vaše ramena netrpí poruchami, nebo skrytým zraněním z dříve, než Vám navrhne léčbu.

Doporučuje se několik cvičení z fyzio-terapie, jako jsou aktivní techniky uvolňování, které rozdělují tkáň jizev kolem ramen, jóga a pilates.

Pokud se Vám zdál článek užitečný, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Kam dál?

Čtyřicítka Vám už klepe na dveře? Pak je pro Vás těchto 10 stravovacích návyků hrozbou!

Věnujte pozornost svým nohám. Mohou vypovědět hodně o Vašem zdraví!

Zpozorovali jste první vrásky? Zde je 17 potravin, které skvěle fungují proti stárnutí tím, že posilují Vaši pleť zevnitř!

Všímáte si poslední dobou na sobě něčeho divného? Zde jsou zdravotní příznaky, které byste nikdy neměli ignorovat!

7 ranních návyků, které Vám brání ve Vaší vysněné postavě! Zbavte se jich a dosáhněte ideálního těla!

Další články