Nejlepší vařená kukuřice? Stačí pouze 2 tajné ingredience!

Myslíte si, že na vařenou kukuřici netřeba recept? Máte pravdu, pokud vám stačí obyčejná kukuřice! Ti z vás, kteří však touží ochutnat tu nejlepší vařenou kukuřici pod Sluncem, by měli rozhodně vyzkoušet tento skvělý tip!

Pouze dvě ingredience navíc!

Nejlepší vařenou kukuřici budeme připravovat stejně, jako je obvyklý postup. Rozdíl bude pouze ve dvou ingrediencích, které přidáme během vaření.

Čtěte také: Kouslo mě klíště a lékař mi nedával moc šancí na vyléčení. Potom jsem zkusil velmi známou bylinu a za několik dní byla nemoc pryč

Kukuřici očistíme od šustí a vlásků, dáme do hrnce, zalijeme vodou, aby byla kukuřice celá ve vodě, osolíme, přikryjeme pokličkou a dovedeme do bodu varu.

Nyní přichází kouzelný moment, kdy obyčejnou kukuřici proměníme na nejlepší kukuřici pod sluncem. Zatímco voda vře, přidáme do ní 1 šálek mléka a 100 gramů másla. Pokličku necháme odkrytou a necháme vařit asi 8 minut, dokud kukuřice nezměkne.

To je pochoutka!

Kukuřice je díky těmto dvěma ingrediencím plná chuti a věřte, že lepší vařenou kukuřici jste ještě nejedli.

A jaký je váš oblíbený způsob přípravy kukuřice? Vařená nebo grilovaná? Přidává někdo z vás cukr? Podělte se o své tipy v diskusi níže.