Nejmladší dcera Karla Gotta Nelly Sofie slaví 16. narozeniny! Pořádně to rozjela s Adamem Mišíkem!

Když se řekne dcera legendárního zpěváka Karla Gotta, většina z nás si hned vybaví jeho starší dceru Charlotte Ellu, která již dávno vstoupila na hudební scénu. Ale mladší Nelly Sofie, pojmenovaná podle slavné italské herečky Sofie Loren, je v posledních letech stále více ve středu pozornosti. A to nejen kvůli svému slavnému příjmení, ale i díky tomu, že nedávno oslavila své šestnácté narozeniny.

Dědička hudebního odkazu svého Otce

Narodila se v roce 2008 jako mladší ze dvou dcer Karla Gotta a jeho partnerky Ivany Gottové. Už od útlého dětství bylo jasné, že Nelly Sofie zdědila po svém otci nejen jeho krásné rysy, ale i umělecké nadání. Ačkoliv se zatím naplno neprojevila na poli hudby či herectví, fanoušci Karla Gotta s napětím očekávají, jakým směrem se její kariéra vydá.

Facebook

Oslava šestnáctých narozenin ve velkém stylu

A právě její šestnácté narozeniny byly skvělou příležitostí, aby se Nelly Sofie ukázala širší veřejnosti. Oslava se konala v luxusním prostředí pražského hotelu, kam si pozvala své nejbližší přátele a rodinu. Nechyběly samozřejmě ani sestry Charlotte Ella a Lucie, které Nelly v tento významný den přišly podpořit.

Čtěte také: Zemřel tanečník Jaroslav Čejka, bylo mu 86 let

Hvězda večera Adam Mišík

Mezi hosty nechyběla také jedna další známá tvář – Adam Mišík. Mladý herec a zpěvák se s oslavenkyní nejen vyfotil, ale dle všeho si spolu užili i spoustu legrace a zábavy.

Budoucnost

I když se Nelly Sofie zatím naplno neprojevila v uměleckých odvětvích, jako je hudba nebo herectví, je jasné, že má v sobě velký potenciál. Ať už se rozhodne vydat jakýmkoliv směrem, jedno je jisté – s tak slavným otcem a šikovnými sestrami za zády má skvělý základ pro úspěšnou kariéru. Zbývá jen sledovat, kam až ji její talent a píle dovedou.

Rodinné zázemí a vzdělání

Nelly Sofie vyrůstá v milujícím rodinném prostředí, kde je kladen velký důraz na vzdělání a jazykové dovednosti. Její rodiče dbali na to, aby Nelly i její starší sestra Charlotte Ella navštěvovaly školy se zaměřením na angličtinu, což jim má v budoucnu pomoci uplatnit se i na mezinárodní scéně. Zdá se, že Gottovi potomci mají skvělé předpoklady pro úspěch nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Facebook

Zdroj: Expres.cz