Nejúčinnější zabiják tuků a nadváhy: Stačí 1 lžíce denně a za pár týdnů se zbavíte až 10 kilogramů!

Obezita je jednou z nejrozšířenějších civilizačních onemocnění, které trápí miliony lidí po celém světě. Nejenže se daný člověk, který nadváhou trpí, necítí velmi dobře, tento stav má navíc katastrofální dopad na jeho zdraví. Obezita může být spouštěčem pro cukrovku a onemocnění jater, srdce, ale i kloubů. To vše jsou dostatečné důvody k tomu, abychom s obezitou začali něco dělat.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Samozřejmě, nejdůležitější je změnit stravu a začít se hýbat. Nebudeme Vám lhát, toto je něco, bez čeho se nadváhy jednoduše nezbavíte. Je tu však ještě jedna věc, která by Vám v tomto úsilí mohla výrazně pomoci. Napravte své stravovací návyky, a tedy přidejte do stravy hodně zeleniny, ovoce a bílkovin či luštěnin, snažte se vyhýbat cukru. Přidejte pravidelnou sportovní aktivitu a jste na dobré cestě. Pak můžete vyzkoušet i tento doplněk.

Tajemství spočívá v kombinaci citronu, zázvoru a kmínu. Toto koření urychluje metabolismus, brání zadržování tekutin v těle a pomáhá při hubnutí.

Co budete potřebovat?

  • 1 lžička mletého kmínu
  • 1/2 lžičky strouhaného zázvoru
  • šťáva z 1/2 citronu
  • 2 lžíce vody

Jak na to?

Vodu nalijeme do hrnce a přivedeme k varu. Přidáme kmín a zázvor. Celé to vaříme cca 5 minut na mírném ohni a následně odstavíme a necháme vychladnout. Na závěr přidáme citrónovou šťávu. Alespoň 20 minut před každým jídlem si dáme jednu lžičku této směsi. Po pár týdnech uvidíte výsledky. Hubnutí se Vám bude dařit dvakrát lépe a za 2 měsíce se Vám může podařit zhubnout až 10 kilogramů.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Navíc tento sirup posiluje i imunitní systém, protože zázvor je ten nejlepší bojovník s viry a bakteriemi. Citron navíc obsahuje dostatečné množství vitamínu C.

Určitě ale nezapomínejte na první polovinu celého Vašeho úsilí. Zdravá strava a pohyb, to je klíč k vysněné postavě a zároveň i klíč ke zdraví.

Hodně štěstí při hubnutí!