Největší předpovědi Nostradama pro rok 2024

Nostradamovy předpovědi budoucnosti jsou něco, na co se v minulosti spoléhali i králové a vůdci celých zemí. I dnes se na ně díváme s obavami v očích, protože se mnoho z nich během historie potvrdilo a splnilo. Michel de Nostradame se narodil v Provence v roce 1503 a vycházet z astrologie i dalších okultních věd. Podívejme se na jeho předpovědi na rok 2024!

Třetí světová válka a sopka v Itálii

Podle předpovědí se zdá, že by mohl ruský prezident Putin zahájit třetí světovou válku. Zapadá totiž do katastrofy, kterou předpovídá velký věštec. Můžeme jen doufat, že to není pravda. Během roku 2024 nebo na začátku příštího roku by mělo také dojít k největší erupci italské Etny. Půjde o jednu ze tří největších výbuchů této sopky v celé historii.

Vliv Číny a zemětřesení v Japonsku

Nostradamovy předpovědi se týkají také největších světových lídrů. V roce 2024 má přijít k moci Čína a její vliv se má rozšířit po celém světě. Někteří se domnívají, že nepůjde jen o politiku, ale také o jejich produkty. V roce 2024 podle všeho Japonsko zasáhne obrovské zemětřesení a tsunami. Otázkou je, jestli Nostradamus mohl předpovědět i přírodní katastrofy.

Čtěte také: 6 znamení zvěrokruhu, která vidí budoucnost ve snech

Donald Trump a zombie virus

Mnoho lidí věří, že se v předpovědích objevil také Donald Trump, který se má v roce 2024 stát znovu prezidentem. Objevily se tam ale také skandály, které rozdělí celou zemi na dvě části, korupce a nezákonné praktiky. Na Sibiři se má objevit tzv. „zombie virus“, který by v případě vypuštění zabil tisíce lidí. Tento virus se nachází v ledovcích, které neustále tají kvůli globálnímu oteplování.

Klimatická katastrofa a umělá inteligence

„Země bude sušší,“ říká Nostradamus. S nedostatkem vody se potýkáme již několik let, ale v roce 2024 by mělo dojít ke klimatické katastrofě. Varuje také před hladomorem, tsunami, zničením ekonomiky. Nostradamus i Baba Vanga také předpovídají, že bude celý svět řízen tzv. mimolidskou inteligencí. To byl jistě odkaz na umělou inteligenci, která se prolíná s naším světem.

Zdroj: filantropikum.com