David Hampl
19 června, 2019

Ne každý má talent. A ten, který ano, by se neměl bát ho ukázat. Lidí se však dělí do dvou kategorií. Ti, co talentu moc nemají, se stále snaží zaujmout a za celý život se jim nepovede udělat dobrý dojem. A potom  tu jsou ti, kteří mají talentu více než dost, ale zase se bojí. A čeho? Zda jsou skutečně dobří. Naštěstí se čas od času ukáže někdo, kdo dokáže ohromit.

Tomuto muži stačily jenom 3 vteřiny

Když má někdo talent, tak stačí jenom krátká chvíle a je jasné, že daná osoba musí zaujmout každého. Tento mladý Holanďan to zvládl opravdu na jedničku. Kolik času potřeboval? Opravdu velmi málo, jelikož mu stačily 3 vteřiny a dokázal si získat nejenom každého v sále, ale také ty nejdůležitější lidi. Máme na mysli porotu, která byla z jeho výkonu pochopitelně unesena.

Fenomenální zpěvák

Ano, i takto můžeme daného muže označit. Je nutné říci, že fenomenálním zpěvákem bezesporu je. Vždyť komu jinému s v talentové soutěži Voice podařilo zaujmout porotu za pouhé 3 sekundy? Moc jich opravdu nebude. Nebyl to však jenom jeho dokonalý hlas. Zaujala také volba písně. I ta má na úspěch velký vliv a zde se ukázalo, že tento Holanďan udělal dobře, že si vybral právě tu. O jakou jde? Je to píseň This Is A Man's World kterou jistě velmi dobře znáte. Unikátní je na ní i to, že z pěveckého hlediska patří mezi velmi těžké. Kdo ji zvládne, ten je skvělým zpěvákem. Zde je to jasně potvrzeno.

Co na výkon tohoto muže říkáte?

Zajímá vás, jak to tento muž zvládl? Pokud ano, není nic jednoduššího, než že si ho sami poslechnete. Stačí si pustit video níže. Tak co na něj říkáte? Jedná se opravdu o výkon, který je fenomenální? My říkáme, že stoprocentně. Je dobře, že tento muž nezpíval jenom doma pro sebe a že se rozhodl svůj talent ukázat světu. Jenom potvrdil, že má ve zpěvu velkou budoucnost. Jste stejného názoru?  Věříme, že ano.

Sdílejte článek