Někdo vyčerpává vaši energii? Zjistěte pravdu a naučte se, jak se bránit!

Určitě jste už někdy slyšeli o pojmu energetický upír. Pokud ne, pak jste takového člověka určitě někdy potkali. Po světě se jich potloukají statisíce, a v dnešním moderním uspěchaném světě, kdy počet obyvatel stále stoupá a stres roste, jich budou možná miliony. Stále nevíte, o kom je řeč? Jde o lidi, kteří vás snadnou naštvou a působí kolem sebe negativní energii. Neustále si na něco stěžují, kritizují a jen málokdy jsou s něčím opravdu spokojení. Úsměv je u těchto lidí opravdovou vzácností, a pokud se objeví, nejde si být jist, zda je upřímný. Bránit se proti nim je mnohdy velmi těžké, a proto si dnes ukážeme, jak na to.

Únava a vyčerpání

Energetické upíry poznáte také tak, že po setkání s nimi se mnohdy cítíte velmi unavení a vyčerpaní. Svým přístupem vám totiž berou životní sílu. Z toho důvodu se vám vytrácí vaše vitalita a máte pocit, že vše je špatně. Bohužel je takových lidí opravdu hodně a určitě někoho takového znáte. Pokud chcete žít šťastně a spokojeně, je důležité se umět před nimi chránit.

Využijte karantény

Nejlepším způsobem je maximálně eliminovat kontakt s nimi nebo je přímo ignorovat. V současné době, kdy venku vládne karanténa a je zakázaný volný pohyb osob, je to snadné, nicméně to jednou pomine a energetičtí upíři znovu zaútočí. Do té doby už budete ovládat dokonalé techniky, jak se před nimi bránit.

Čtěte také: Vzbudíte se a nemůžete se pohnout? Co je důvodem takových stavů a jak hodně jsou nebezpečné?

Vytvořte ochranný štít

Energetického upíra poznáte většinou snadno, protože jde o opravdu negativního a skeptického člověka. V kontaktu s nimi je nutné uvědomit si, že tato osoba s vámi nemá nic společného a nic ji nejste dlužni. Je nutné si před touto osobou vytvořit ochranný štít, který zabrání, aby vám sála energii. Můžete založit ruce na prsou do defenzivního postoje, položit pravou ruku na patu a poté ji chytnou do levé ruky. Představte si, že kolem sebe máte štít, který nepustí nic, co nechcete. Budete překvapeni, jak upíři sami rychle ukončí konverzaci. Dejte si pozor, abyste vy sami nebyli upírem energie.