David Hampl
14 března, 2019

Lidé se zamilují, stejně jako se následně mohou i rozejít. Když se podíváme na hlavní důvody rozchodů, tak mohou mít malicherné, mohou být pochopitelné, stejně jako mohou být i předem dané. A to s ohledem na konkrétní znamená zvěrokruhu. I to má na partnerský život vliv a není nic výjimečného, že i neblahý. Podívejte se na nejčastější důvody rozchodů a rozvodů podle znamení. Už teď říkáme, že některé jsou vážně celkem specifické.

Kozoroh

Toto znamení je známo tím, že se nechce přizpůsobovat. Kompromis je něco, co v podstatě nezná. A to může být důvod k tomu, že to ve vztahu neklape. Problémem zde mohou být i ženy v tomto znamení, jelikož ty v první řadě upřednostní své potřeby a potom až potřeby partnera nebo samotné rodiny. A to je častý důvod celé řady problémů.

Vodnář

Kdo je v tomto znamení narozen, ten velmi často vyhledává různé nové zážitky. S tím je spojený fakt, že daní lidé chtějí mít určitou svobodu. Nevadí jim partnerský vztah, ale nechtějí vše dělat jenom společně. Chtějí některé věci dělat i sami, chtějí mít volnost a možnost soukromí. Pokud jim toto není dopřáno, může to být hlavním důvodem k rozchodu.

Ryby

Emoce je to, podle čeho osoby ve znamení ryb poznáte. Právě jejich emotivní projevy u všeho mohou být tím důvodem, kdy se druhá strana rozhodne pro rozhod s nimi. Také pozor na to, že emoce mohou být spojeny i se vzpomínkami. Není nic výjimečného, že důvodem rozchodu je časté mluvení o bývalých partnerech, nebo dokonce to, že se ke svému bývalému partnerovi nebo partnerce i vrací.

Beran

Většinou se říká, že berani jsou tvrdohlaví. To ale není jejich jediná vlastnost. Jedná se také o znamení, které dokáže velmi milovat druhého člověka. Tak moc, že jim dokonce připadá, že je druhý osoba nemá tak ráda, jako oni ji. A to je důvodem mnohých hádek, ale i mnohého podezřívání. A celkový výsledek je spojený s tím, že je to důvod k možnému rozchodu. Když se naopak sejdou dva berani, je to až na tvrdohlavost dokonalý vztah.

Býk

Kdo je ve znamení býka, ten je sice věrný, ale zároveň je to osoba urážlivá. Po hádce může trvat i několik dní, než začne s druhou stranou komunikovat. Je více než jasné, že toto celému vztahu rozhodně neprospívá. A právě tato jejich urážlivost je následně důvodem k rozchodu. Ten je logicky iniciován ze strany druhého partnera, jelikož ten nechce, aby byla po běžné hádce dlouhá takzvaná tichá domácnost.

Blíženci

Jsou znamení, které miluje spontánnost. A s tím je spojena také určitá volnost, nebo snaha stále něco dělat a stále něco zkoušet. Pokud si nenajdou partnera, který má podobné zájmy, je to pochopitelně problém. Jako důvod k rozchodu jsou následně zmiňovány věci, jako je nedostatek svobody, stejně jako nuda ve vztahu.

Rak

Ženy v tomto znamení jsou skvělé partie, jelikož jsou oddané svému manželovi, dětem, ale také rodině. To stejné platí i o mužích. I když se to může jevit jako ideál, je opak pravdou. A to z důvodu, že to stejné očekávají od druhé polovičky. Pokud to stejné nenabízí, vede to k hádkám, častým rozhovorům a hlavně k tomu, že tento důvod je následně ten, pro který se lidé rozejdou.

Lev

Věrnost a oddanost je kladná vlastnost tohoto znamení. Naopak snaha o prosazení svých názorů a hlavně trvání na jedné jediné pravdě je vlastností negativní. Krátkodobě se to dá zvládnout a udělat určitý kompromis. Ale z dlouhodobého hlediska je to něco, co vede k rozvrácení konkrétního vztahu a tedy k jeho jasnému a nutnému konci.

Panna

Jakmile nemají lidé ve znamení panny po svém boku někoho, kdo je skutečně trpělivý, je to velkým problémem. Právě to je důvodem k rozvodu. Je to z důvodu, že panny jsou znamení, které velmi často probírají věci do detailu, stále něco omílají, analyzují a chtějí rozebírat každou věc několikrát. Chybí jim určitá spontánnost a velmi často jim chybí také nadhled.

Váhy

Milují život, který bude dokonale organizovaný. To může protějšek těšit, jelikož díky tomu je vše skvěle naplánováno do posledního detailu. Problém ale nastane, když má přijít jakákoliv změna, nebo nedej bože spontánnost. V tu chvíli jsou váhy jako vyměněné a je to pro ně problém. Stejně tak je pro ně problém to, když někdo udělá věc jinak, než ji dělají oni. A to vede k rozepřím a možným rozchodům.

Štír

Lidé v tomto znamení jsou vášniví, což druhým imponuje hlavně na začátku samotného vztahu. Jak ženy, tak i muži v tomto znamení jsou velmi žádaní. Nutno ale říci, že ona vášnivost může být pro vztah i problém. To proto, že se nepřechází na klasické formy vztahu, kde hraje roli celková oddanost, zodpovědnost a podobné samozřejmosti. To může být dlouhodobě velký problém a také jeden z důvodů, proč vztahy po čase končí.

Střelec

Jde do všeho po hlavě a nebojí se ničeho. Na začátku vztahu určitě zajímavá vlastnost, jelikož se střelcem není nuda. Později to však problém být problém, jelikož už mluvíme o četném riskování a o tom, že může chybět celková opora. O to horší situace nastane, když střelec žije s osobou, která je uzavřená a spíše klidná. Tady je předzvěst toho, že to nemůže fungovat už z principu.

Sdílejte článek