Některá znamení zvěrokruhu mají mnohé stinné stránky

Máte rádi horoskopy a vše co s přehledem na lidech dokážou odhadnout? Pak jste nejspíše na správném místě. Následně si představíme, jaká úskalí v sobě skrývají jednotlivá znamení zvěrokruhu. Bude se jednat především o odtajnění těchto skutečností:

  • Negativní stránky osobnosti
  • Zlozvyky
  • Neřesti

Beran bývá často trnem v oku ostatních

Znáte jiné znamení, které je pro své cíle více odhodlané než Beran? Takto narození lidé jsou často připraveni na boj v každé situaci. Bývají velice ambiciózní a jsou schopni obětovat pro své cíle maximum, a to i na úkor svého vlastního utrpení.

Není tedy od věci, že Beran jde při plnění svých cílů přes mrtvoly. Právě tato vlastnost, vytváří nepřátelskou zónu v okolí Beranů. Často jsou tedy nenáviděni závistivými či pokryteckými lidmi.

Čtěte také: Nestíháte péct? Tento báječný moučník uděláte během chvíle a všichni si pochutnají. I když je z máku, nemusíte se bát toho, že by byl jakkoliv suchý nebo drobivý. Přesvědčte se o jeho dokonalosti

Býk. To je nechtěný životní rádce

Vzhledem k tomu, že Býk patří k povahám lidí, kteří mají neustálou potřebu někomu radit. Není špatné, je občas mít v životě po svém boku. Pokud se v okolí Býka objeví člověk, který potřebuje jakoukoliv duševní podporu, tak právě Býk, tuto potřebu dokáže rozpoznat a přispěchat na pomoc. Nevýhodou ovšem je, že mnohdy má chuť radit lidem, kteří o jejich pomoc vůbec nestojí. Býci se tak občas stávají, poněkud otravnými elementy ve své společnosti.

Blížencům vztahy dlouho nevydrží

Jedinci, narození v tomto znamení, jsou silné osobnosti, které nadevše milují navazování nových přátelských vztahů. Jsou nesmírně nadaní pro komunikaci s ostatními.

Ovšem velkou nevýhodou je jejich vztahová proměnlivost. Jak rychle dokážou vztahy navázat, tak rychle o ně dokážou přijít. Celý život tráví hledáním spřízněné osoby, bohužel nikdy nejsou spokojeni.

Rak je vysoce citový, možná až moc

Raci bývají extrémně citlivými stvořeními. Jejich kletbou se tedy stává, zklamání se ve druhých lidech, kterým tolik důvěřovali. Vzhledem k tomu, že jsou velice důvěřiví, často bývají jednáním ostatních zklamaní, protože si vše berou moc k srdci.

Lvům není přána láska

Toto znamení symbolizuje krále přírody. Lze od tohoto s přesností odvodit to, že se jedná o jedince, kteří vládnou společnosti. Jsou výrazné osobnosti, které ví, co chtějí. Ovšem hlavním nešvarem zůstává, že zkrátka nemají štěstí v lásce a složitě hledají svůj protějšek.

Panna má problém vycházet s lidmi

I když je Panna považována za stvoření velice inteligentní, které má sklony k perfekcionismu, přesto je v tom malý háček. Často mívají malé ambice a neumí vycházet s ostatními. Neustále dochází z jejich strany k prezentování osobní nerovnováhy pomocí:

  • Hádek
  • Pomluv

Váhy jsou tak milé, až to občas „bolí“

Pokud se budeme bavit o znamení, které má ze všech ostatních největší schopnost být mírumilovným, jsou to právě Váhy. Právě ony jsou dítětem klidu a míru. Jsou velice čestné a pravdomluvné.

Snadno se spřátelí s ostatními lidmi. Jejich kletbou je však jejich přílišná náklonost. Dřív nebo později lidem začnou lézt na nervy víc, než si jen dokážete pomyslet.

Štír, jako synonymum pomsty

Štíři jsou neoblíbení, už od pohledu. Právě osten na konci jejich ocasu, představuje jejich základní nelibou vlastnost. Tou je pomsta. Bývají hrdí a pokud je někdo naštve, dokážou být vzteky bez sebe a mstít se jedním coulem.

Střelec si není jistý

Střelec nemá dostatečně jasno, ve svých úvahách a životních cílech. Rozhoduje se na základě impulsů, a to v podstatě z hodiny na hodinu. Pokud má plánovat dopředu, nejspíše to nedokáže, protože se neumí rozhodnout. Neustále od něj můžete slyšet řečnické otázky typu: „Co by, kdyby“.

Kozoroh nemá nikdy dost

Promyšlenost a prozíravost jsou pro tyto jedince typickými vlastnostmi. Rád pomůže všem, kteří si o pomoc požádají. Velkým zlozvykem v jejich životě je ovšem skutečnost, že nemají nikdy dost, co se týče finanční stránky jejich rozpočtu. Celý život tedy tráví neustálým vyděláváním a neukojením svých finančních potřeb.

Vodnář chce především klid

Toto znamení má rádo navazování nových vztahů a setkávání se se svými přáteli. Neustálý strach, že se stane něco špatného, je ovšem uvězňuje v jejich vlastním já. Nikdy nevystoupí, ze své komfortní zóny a občas se může zdát, že žijí ne příliš pestrý život.

Ryby jsou věční snílci

Pokud znáte pár lidí, narozených v tomto znamení, určitě dáte následujícím řádkům za pravdu. Ryby bývají označovány, jako absolutní životní snílci. Pohybují se každý den ve svém virtuálním světě, který je obklopen sny, které málokterá Ryba ve svém životě skutečně zrealizuje.