Mateřská znaménka nebo znaménka krásy. Ať už se nazývají jakkoli, přitahují pozornost našeho okolí. Správný pozorovatel umí na základě místa, kde se naše znaménko krásy nachází, odhalit kus z naší osobnosti. Máte i Vy znaménko krásy? Podívejte se, co o Vás říká.

Záleží to jen na Vás. Věřte či ne, znaménka krásy jsou pro některé kultury fyzickými talismany. Ve východních zemích jsou znaménka krásy poselstvím pro jejich nositele. V Číně zas přidávají ženám na kráse. V minulosti byli dokonce muži ochotni za ženu se znaménkem krásy zaplatit více. Samozřejmě jen v případě, že si ji šli vzít za manželku. V naší kultuře se znaménkům krásy nepřikládá velká důležitost, ale možná Vás překvapí, co všechno o Vás dokáží říct.

Znaménko krásy na spánku

Pokud máte znaménko při svých spáncích, resp. v linii, kde vám končí obočí, znamená to, že jste člověk, který rád cestuje a dařilo by se mu v cizích zemích. Toulavé boty však nemáte jen pro potěšení, ale také pro lepší budoucnost. Váš cestovatelský duch Vám může zajistit krásný život, pokud se ho rozhodnete prožít v zahraničí.

Znaménko krásy na kořeni nosu

Pokud máte znaménko krásy na kořeni nosu, resp. v oblasti mezi obočím, může to znamenat, že Vás v životě čeká slibná kariéra. Bude se Vám dařit nejen finančně, ale Vaše práce Vás bude i naplňovat a přinášet Vám potěšení.

Znaménko krásy pod obočím

Pokud máte znaménko krásy mezi okem a obočím, znamená to, že jste adaptabilní osobnost a dokážete dobře vycházet s lidmi. Rovněž najdete vždy způsob, jak urovnat konflikty a lidé Vás často považují za vůdce a důvěryhodnou osobnost.

Znaménko krásy nad rtem

Lidé s tímto druhem znaménka jsou považováni za velmi přitažlivé a atraktivní. Kromě toho, že opačné pohlaví přitahují fyzicky, jsou však i mimořádně přívětiví ke svému okolí a popularitě se těší zejména v kruhu svých blízkých. Často jsou to lidé, kteří si dávají záležet na tom, co konzumují a kromě toho se o sebe i rádi starají.

Znaménko krásy na lícních kostech

Pokud máte znaménko krásy na lícní kosti, znamená to, že jste docela silná a autoritativní osobnost. Lidí s takovým znaménkem v minulosti považovali za vůdce. Většinou jsou nositelé tohoto znaménka úspěšní a nejednou dokážou stoupat do výšek a plnit si sny.

Znaménko krásy na dlani

Znaménka krásy na dlani jsou charakteristické pro lidi, kteří preferují stabilitu. Jen zřídkakdy jsou strůjci problémů a často vynikají v ekonomii nebo přírodních vědách.

Znaménko krásy na chodidlech

Znaménka krásy na tomto místě se objevují u lidí, kteří zbožňují všechno nové, milují cestování a užívají si všeho, co svět nabízí. Ať už je to dobré jídlo, zábava nebo poznání, jejich otevřenost vůči světu je k jejich okolí nakažlivá a lidé s nimi proto rádi přicházejí do komunikace.

Sdílejte článek