David Hampl
29 března, 2017

Mateřská znaménka nebo znaménka krásy. Ať už se nazývají jakkoli, přitahují pozornost našeho okolí. Správný pozorovatel umí na základě místa, kde se naše znaménko krásy nachází, odhalit kus z naší osobnosti. Máte i Vy znaménko krásy? Podívejte se, co o Vás říká.

Záleží to jen na Vás. Věřte či ne, znaménka krásy jsou pro některé kultury fyzickými talismany. Ve východních zemích jsou znaménka krásy poselstvím pro jejich nositele. V Číně zas přidávají ženám na kráse. V minulosti byli dokonce muži ochotni za ženu se znaménkem krásy zaplatit více. Samozřejmě jen v případě, že si ji šli vzít za manželku. V naší kultuře se znaménkům krásy nepřikládá velká důležitost, ale možná Vás překvapí, co všechno o Vás dokáží říct.

Znaménko krásy na spánku

Pokud máte znaménko při svých spáncích, resp. v linii, kde vám končí obočí, znamená to, že jste člověk, který rád cestuje a dařilo by se mu v cizích zemích. Toulavé boty však nemáte jen pro potěšení, ale také pro lepší budoucnost. Váš cestovatelský duch Vám může zajistit krásný život, pokud se ho rozhodnete prožít v zahraničí.

Znaménko krásy na kořeni nosu

Pokud máte znaménko krásy na kořeni nosu, resp. v oblasti mezi obočím, může to znamenat, že Vás v životě čeká slibná kariéra. Bude se Vám dařit nejen finančně, ale Vaše práce Vás bude i naplňovat a přinášet Vám potěšení.

Znaménko krásy pod obočím

Pokud máte znaménko krásy mezi okem a obočím, znamená to, že jste adaptabilní osobnost a dokážete dobře vycházet s lidmi. Rovněž najdete vždy způsob, jak urovnat konflikty a lidé Vás často považují za vůdce a důvěryhodnou osobnost.

Znaménko krásy nad rtem

Lidé s tímto druhem znaménka jsou považováni za velmi přitažlivé a atraktivní. Kromě toho, že opačné pohlaví přitahují fyzicky, jsou však i mimořádně přívětiví ke svému okolí a popularitě se těší zejména v kruhu svých blízkých. Často jsou to lidé, kteří si dávají záležet na tom, co konzumují a kromě toho se o sebe i rádi starají.

Znaménko krásy na lícních kostech

Pokud máte znaménko krásy na lícní kosti, znamená to, že jste docela silná a autoritativní osobnost. Lidí s takovým znaménkem v minulosti považovali za vůdce. Většinou jsou nositelé tohoto znaménka úspěšní a nejednou dokážou stoupat do výšek a plnit si sny.

Znaménko krásy na dlani

Znaménka krásy na dlani jsou charakteristické pro lidi, kteří preferují stabilitu. Jen zřídkakdy jsou strůjci problémů a často vynikají v ekonomii nebo přírodních vědách.

Znaménko krásy na chodidlech

Znaménka krásy na tomto místě se objevují u lidí, kteří zbožňují všechno nové, milují cestování a užívají si všeho, co svět nabízí. Ať už je to dobré jídlo, zábava nebo poznání, jejich otevřenost vůči světu je k jejich okolí nakažlivá a lidé s nimi proto rádi přicházejí do komunikace.

Sdílejte článek