Domů CVIČENÍ Nemáte čas chodit do posilovny, ale chtěla byste vypadat jako Dakota Johnson...

Nemáte čas chodit do posilovny, ale chtěla byste vypadat jako Dakota Johnson z Fifty Shades? Zde je pár účinných cviků, které můžete cvičit v pohodlí Vašeho domova!

Touha mít luxusní tělo je snem téměř každé ženy. Protože si ale uvědomujeme, že chodit do posilovny je časově a často i finančně náročné, rozhodli jsme se pro Vás sestavit seznam jednoduchých cviků, abychom Vám pomohli vytvarovat všechny Vaše problémové oblasti a zdůraznili všechny krásné křivky Vašeho těla. Co více, všechny tyto cviky můžete cvičit v pohodlí Vašeho domova!

Dokonale kulatý zadeček

Počáteční pozice: Kleněte si na čtyři, dlaně a kolena na zemi, ruce pod ramena, kolena pod boky, záda by měla být rovná.

Cvičení: Zvedněte ohnutou nohu na úroveň kyčle a sklopte ji opět dolů, aniž byste se dotýkali podlahy. Proveďte 3 sady pro každou nohu, 10 až 15 opakování v závislosti na Vaší úrovni zdraví.

Počáteční pozice: U mostu si lehněte na záda, kolena ohněte. Vaše nohy by měly být 30-40 cm od hýždí.

Cvičení: Stáhněte své břišní svaly, tlačte paty do podlahy a zvedněte boky. Předtím, než si lehnete, počkejte ve výdrži alespoň dvě sekundy. Toto cvičení by mělo být provedeno ve 3 sadách po 15 opakováních.

Pevná prsa

Kam dál?

Jak zabránit vzniku strií a co dělat, když už je máte? Víme, jak na ně!

8 cviků, které Vám pomohou zůstat déle bez vrásek! Měla by je znát každá žena…

10 nejčastějších chyb, které ženy dělají se spodním prádlem a jak se jim vyvarovat!

Jste líní, ale sníte o krásné postavě? Zde je 10 rychlých tipů, jak zhubnout i ve Vašem případě!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Další články