Domů CVIČENÍ Nemáte čas chodit do posilovny, ale chtěla byste vypadat jako Dakota Johnson...

Nemáte čas chodit do posilovny, ale chtěla byste vypadat jako Dakota Johnson z Fifty Shades? Zde je pár účinných cviků, které můžete cvičit v pohodlí Vašeho domova!

Touha mít luxusní tělo je snem téměř každé ženy. Protože si ale uvědomujeme, že chodit do posilovny je časově a často i finančně náročné, rozhodli jsme se pro Vás sestavit seznam jednoduchých cviků, abychom Vám pomohli vytvarovat všechny Vaše problémové oblasti a zdůraznili všechny krásné křivky Vašeho těla. Co více, všechny tyto cviky můžete cvičit v pohodlí Vašeho domova!

Dokonale kulatý zadeček

Počáteční pozice: Kleněte si na čtyři, dlaně a kolena na zemi, ruce pod ramena, kolena pod boky, záda by měla být rovná.

Cvičení: Zvedněte ohnutou nohu na úroveň kyčle a sklopte ji opět dolů, aniž byste se dotýkali podlahy. Proveďte 3 sady pro každou nohu, 10 až 15 opakování v závislosti na Vaší úrovni zdraví.

Počáteční pozice: U mostu si lehněte na záda, kolena ohněte. Vaše nohy by měly být 30-40 cm od hýždí.

Cvičení: Stáhněte své břišní svaly, tlačte paty do podlahy a zvedněte boky. Předtím, než si lehnete, počkejte ve výdrži alespoň dvě sekundy. Toto cvičení by mělo být provedeno ve 3 sadách po 15 opakováních.

Pevná prsa

Kam dál?

Nebaví vás náročné posilování, diety a předražené posilovny? Máme pro vás 5 cviků, které vás zbaví tuku na břiše!

Nejsnáze se zbavíte bolesti bederní páteře, když budete dělat tyto 2 jednoduché věci!

Neuvěříte, co se stane s vaším tělem, když dáte ruce do těchto poloh!

Trápí vás bolest kolen? S těmito triky se jí snadno a rychle zbavíte!

Kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku! Inspiraci hledejte u svých babiček, které věděly, jak ze sebe udělat elegantní dámu.

Další články