Neměl peníze na obklad sprchy, takže přišel s lepším nápadem! Konečný výsledek šokoval každého!

Pokud jste někdy renovovali dům či byt, jistě dobře víte, kolik je s tím vším starostí, a co víc, kolik to všechno stojí peněz. Častokrát si na počátku naplánujete rozpočet, na který stačí vaše finanční možnosti, ale během rekonstrukce zjistíte, že musíte ještě zaplatit tamto a ono a ani se nenadějete a najednou máte platit klidně i dvakrát tolik. Bohužel, taková je realita. A pravda také je, že v dnešní době jsou veškeré stavební zásahy a materiál velmi drahé. Co tedy dělat, když vám prostě dojdou peníze a vy máte z poloviny rozestavěnou koupelnu?

Co když peníze nestačí?

Přesně do takové situace se dostal i jeden muž, kterému prostě uprostřed rekonstrukce sprchového koutu došly finance. Původně měl naplánováno, že si koupí hezké obklady, a dokonce je už měl i vybrané a objednané, ale jeho účet zel bohužel prázdnotou. Co teď? Řešením je samozřejmě půjčka, ale všichni víme, jak snadno se dá dostat do dluhové pasti – a hezké obklady za to rozhodně nestojí.

Oblázky to zachrání

Naštěstí si ale uměl poradit. Prostě se porozhlédnul po své zahradě a začal sbírat malé oblázky, kterých se všude povalovalo mnoho. Měly různou barvu i velikost, některé byly špinavé, ale všechny je pečlivě umyl a již další den měl připravenou kopu malých kamínků. Vzal lepidlo a jeden po druhém jimi začal sprchový kout obkládat. Asi si dovedete představit, jak úmorná činnost to byla – hlavně ze začátku. Brzy zjistil, že musí kamínky pečlivě volit, aby dobře vedle sebe zapadly a také trvalo nějakou dobu, než se naučil správně pracovat s lepidlem, aby oblázky skutečně držely na svém místě. Ale po pár hodinách mu práce šla už rychle od ruky a byl vidět pořádný pokrok.

Čtěte také: Chce se Vám plakat? Tak plakejte, pro Vaše tělo a celkové zdraví je to prospěšné!

Nádherné obklady za pár korun

Za necelé dva dny měl hotovo – a to za zlomek původních nákladů. Vlastně jeho jediná investice byl jeho čas a lepidlo, které už měl doma. No jen se sami podívejte na výsledek – nevypadá to nádherně? Skutečně dokonalá práce a k tomu desetitisíce korun, které ušetřil.