Domů ZAJÍMAVOSTI Neměli byste odsuzovat ty, kteří se rozhodli umístit své rodiče do domova...

Neměli byste odsuzovat ty, kteří se rozhodli umístit své rodiče do domova důchodců. ZDE je důvod!

Mnozí lidé považují za strašné a nemyslitelné, pokud se dospělé děti rozhodnou přeložit své rodiče do pečovatelských domovů pro seniory. Je to pochopitelné, protože naše mentalita, kultura a zvyky nás nutí, abychom se o své rodiče postarali a pomohli jim všemi svými silami. Někdy to však život zařídí jinak a toto řešení začne být nejlepší pro obě strany – pro samotné rodiče i jejich děti. Následující příběhy Vám možná více otevřou oči.

Matka mé přítelkyně Olgy je tou nejtvrdohlavější ženou, jakou jsem kdy potkala. Vždy věřila, že nikdo nemá právo říkat jí, jak by měla žít. 120-kilová žena milovala jídlo více než cokoliv jiného na světě.

Není žádným překvapením, že tato dáma nesnáší jakékoliv léky a lékaře celým svým srdcem. Lékaři jí vždy připomínali, že pacienti trpící cukrovkou by měli dodržovat speciální dietu. Na to jim jednoduše odpověděla, že nedokáže existovat bez sladkostí.

Když její matka onemocněla, Olga jí musela zaplatit drahé léčení na endokrinologické klinice. Nicméně, když se vrátila zpět domů, matka se okamžitě začala přejídat koláči, sušenkami a sladkostmi. Bez těchto produktů by její život ztratil jakýkoliv smysl.

Nezáleželo na tom, když jí Olga mluvila o tom, že její onemocnění se zhoršuje, kvůli čemuž se na jejích nohou začala vytvářet gangréna. Její matka ji jednoduše ignorovala. V současnosti je opět v nemocnici a vyhlídky její pravé nohy jsou hrozivé a neodvratitelné. Někdo by si řekl, že ona sama se dostala to tohoto stavu a měla by tedy nést následky. Tak či onak, je to právě její dcera, která se bude muset vypořádat s těmito důsledky jejích činů.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

17 věcí, kterým muži nedokáží odolat!

10 věcí, jimiž ženy přitahují muže jako magnet!

11 produktů, které jíte každý den, ale přitom v sobě skrývají nepříjemné překvapení!

Zkoušeli jste se někdy zamyslet nad tím, jak by v realitě vypadaly pohádkové postavy od Disneyho? Zde jsou vyobrazeny jako skuteční lidé!

Další články