Josef Humeš
10 září, 2017

Nemůžete spát a máte s tím problémy už delší dobu? Nejste jediní, protože tento problém trápí obrovský počet lidí na celém světě. Největším důvodem je stres, který mozku nenechá odpočinout a vy tak nemůžete spát. Další je přebytek kofeinu, takže pokud hodně pijete kávu, určitě se s tímto problémem potýkáte také. My vám dnes přinášíme recept, podle tarých čínských mnichů, po kterém budete spát celou noc jako miminko a hlavně usnete za pár minut.

Teď už můžete konečně zapomenout na bezesné noci plné buzení a hlavně na usínání, které vám mohlo někdy přijít opravdu nekonečné. Nepotřebujete na to prášky na spaní, spíš zkuste tento čínský recept a hoďte tyto problémy konečně za hlavu.

Spánek je důležitý pro všechny, je to základní potřeba každého z nás a čím méně kvalitní spánek je, tím více se vaše tělo potýká s určitými problémy a hlavně je bez energie. Pokud trpíte nespavostí, tak záleží na tom, jak dlouho vás tento problém doprovází. Například může trvat několik dní a to obzvlášť máte například stres v práci.[hana-code-insert name='google' /]

Existuje i nespavost chronická, která má velkou spojitost s psychologickými problémy. Například deprese, chronický stres, úzkost nebo trauma. Tyto problémy jsou pak odrážěny právě na váš spánek.

Klidný spánek

Vyzkoušejte tento čínský recept, který je v číně používán dodnes. Spí se po něm naprosto krásně, celou noc,

bez buzení a usnete za pár minut. Na přípravu bude třeba:

Ingredience:

kůra z mandarinky
sušená levandule
sušený kouzlík lékařský
heřmánek

Všechny suché ingredience rozdrťte a nasypte dohromady. Dávka tohoto triku na spaní je vždy jedna polévková lžíce na jeden šálek vařící vody.

Mandarinková kůra dodá receptu vůni. Opět jedna kůra z mandarinky na jeden šálek.
Stačí pouze zalít a můžete pít. Tento čínský lék doporučujeme pít večer před spánkem. Nejsilnější účinek má tento nápoj zhruba 10 minut po vypití. Zklidní váš organismus a budete se tak cítit lépe.

Dobrou noc

Sdílejte článek