Nemohla jsem spát celé noci, ale tento recept podle čínských mnichů mi pomáhá spát celou noc jako miminko. -
Menu

Nemohla jsem spát celé noci, ale tento recept podle čínských mnichů mi pomáhá spát celou noc jako miminko.

Nemůžete spát a máte s tím problémy už delší dobu? Nejste jediní, protože tento problém trápí obrovský počet lidí na celém světě. Největším důvodem je stres, který mozku nenechá odpočinout a vy tak nemůžete spát. Další je přebytek kofeinu, takže pokud hodně pijete kávu, určitě se s tímto problémem potýkáte také. My vám dnes přinášíme recept, podle tarých čínských mnichů, po kterém budete spát celou noc jako miminko a hlavně usnete za pár minut.

Teď už můžete konečně zapomenout na bezesné noci plné buzení a hlavně na usínání, které vám mohlo někdy přijít opravdu nekonečné. Nepotřebujete na to prášky na spaní, spíš zkuste tento čínský recept a hoďte tyto problémy konečně za hlavu.

Spánek je důležitý pro všechny, je to základní potřeba každého z nás a čím méně kvalitní spánek je, tím více se vaše tělo potýká s určitými problémy a hlavně je bez energie. Pokud trpíte nespavostí, tak záleží na tom, jak dlouho vás tento problém doprovází. Například může trvat několik dní a to obzvlášť máte například stres v práci.

Existuje i nespavost chronická, která má velkou spojitost s psychologickými problémy. Například deprese, chronický stres, úzkost nebo trauma. Tyto problémy jsou pak odrážěny právě na váš spánek.

Klidný spánek

Vyzkoušejte tento čínský recept, který je v číně používán dodnes. Spí se po něm naprosto krásně, celou noc,

bez buzení a usnete za pár minut. Na přípravu bude třeba:

Ingredience:

kůra z mandarinky
sušená levandule
sušený kouzlík lékařský
heřmánek

Všechny suché ingredience rozdrťte a nasypte dohromady. Dávka tohoto triku na spaní je vždy jedna polévková lžíce na jeden šálek vařící vody.

Mandarinková kůra dodá receptu vůni. Opět jedna kůra z mandarinky na jeden šálek.
Stačí pouze zalít a můžete pít. Tento čínský lék doporučujeme pít večer před spánkem. Nejsilnější účinek má tento nápoj zhruba 10 minut po vypití. Zklidní váš organismus a budete se tak cítit lépe.

Dobrou noc

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Máte problém se zácpou? Udělejte tento pohyb a okamžitě se…

Zácpa patří mezi jedno z témat, o kterém se na veřejnosti příliš nemluví. To ale není řešení, protože zácpa s sebou přináší…
ZDRAVÍ

Koupání v roztoku s citronem vám umožní rozloučit se s…

Sychravý podzim je doba jako stvořená pro nejrůznější relaxační koupele, které nás nejen zahřejí, ale také nám pomohou na chvíli…
ZDRAVÍ

Tradiční německý recept na čištění tepen – opravdu funguje! Doporučují…

O tepny bychom se měli po celý život starat. Pokud to neděláme, tak se v nich hromadí nečistoty a zanáší se.…
ZDRAVÍ

Tento sirup je 10krát účinnější než antibiotika. Zničí všechny infekce…

Když jsme nemocní, tak zajdeme k lékaři, který nám předepíše léky, které si vyzvedneme v lékárně. Ano, sice nám mohou pomoci na…
ZDRAVÍ

Na střevní problémy není nic lepšího – místo předražených a…

Střevní problémy trápí stále více lidí. Je to dáno jak jejich genetikou, tak je to dáno třeba tím, co člověk…
ZDRAVÍ

Nevěděla jsem, jak účině a rychle vyléčit kašel, ale tento…

Podzim a zima jsou obdobími, kdy spousty z nás trápí nejrůznější nachlazení, především rýma či kašel. V lékárně je sice možné zakoupit…