Nemohla jsem uvěřit tomu, co se po několika aplikacích stalo s mojí kůží. Od té doby si směs mažu všude

Toužíte po krásné a hladké pleti, kterou jste měli před dvaceti lety? Používáte stále nějaké chemicky upravené krémy, které vám vysávají peněženku? Chcete vyzkoušet něco, co opravdu funguje a co vás finančně úplně nezruinuje? Máme pro vás skvělou zprávu. Existuje totiž možnost, jak můžete získat mladistvou, krásnou a svěží pleť pomocí jednoduché metody. Stačí použít jednoduchou směs ze dvou přírodních látek, které mají obrovskou sílu. Možná se budete divit, ale nejedná se o žádné super drahé přípravky, ale o naprosto běžně dostupné látky, které seženete v každém obchodě. Pravděpodobně je máte ovšem doma, takže nyní v době karantény ani ven nemusíte chodit.

Ušetří čas i peníze

Po krásné a zdravé pleti sní téměř všichni, především ženy. Čas je ovšem neúprosný a někomu pleť stárne rychleji a někomu pomaleji. Pokud chceme, aby naše pleť vypadala stále svěží a mladá, musíme tomu často dopomoci něčím jiným. Existuje celá řada přípravků, které ovšem stojí spousty peněz a ve finále vám stejně moc nepomohou. Co ovšem pomůže, je zázračná směs ze dvou přírodních látek.

Čistící směs

V současné době se velmi doporučuje používat směs jedlé sody a kokosového oleje. Kombinace těchto dvou látek dokonale odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti, a navíc ji perfektně hydratuje. Udrží tak vaši plet čistou a zdravou. Když se po pravidelném používání tohoto krému podíváte do zrcadla, nebudete věřit, kdo to na vás z druhé strany kouká. Zvýšíte si tak zároveň svou sebeúctu, což je přidaná hodnota tohoto přírodního krému.

Čtěte také: Moje babička vždy dala kostky ledu do květináčů: Je to trik starých zahradníků – neví o něm 85% Čechů přitom je tak praktický

Účinky sody a oleje

Krém má navíc další účinky. Perfektně pomáhá v boji proti černým tečkám, skvrnám, pigmentaci a jizvám. Poradí si také s akné a dokáže navrátit pokožce její pH rovnováhu. Díky účinným složkám jedlé sody dokonale pleť vyčistí a akné zmizí během chvíle. Stejně tak kokosový olej je velmi zdravý produkt, který má antibakteriální a hydratační účinky. Reguluje produkci kožního pigmentu a je ideálním prostředkem pro péči o pleť.

Příprava a použití

Pro přípravu krému tedy budete potřebovat jen kokosový olej a jedlou sodu. Máte-li citlivou pokožku, pak smíchejte jednu lžíci jedlé sody s dvěma lžícemi kokosového oleje. Normální pleť vyžaduje stejný poměr sody i oleje. Krém naneste na suchou pleť, pořádně ji vmasírujte, nechte nějakou dobu účinkovat a poté ji pořádně umyjte mýdlem. Budete-li krém používat pravidelně, vaše pleť bude brzy krásná, zdravá a čistá.