Nemohli mít dítě kvůli obezitě, a tak společně zhubli přes 200 kilo

Většina párů po nějaké době začne toužit po dítěti. Bohužel pro některé to není tak jednoduché. Nadváha nebo obezita jsou velké překážky, které mohou zabránit těhotenství.

https://www.newsitamea.gr/

Dustin Hall (37) a jeho manželka Raquel (34) se rozhodli společně zhubnout, aby žena dokázala otěhotnět. A podařilo se jim společně zhubnout šílených 195 kilogramů! Dustin zhubl 140 kg a Raquel zhubla 55 kg.

https://www.newsitamea.gr/

Kvůli dítěti se rozhodli udělat cokoli

Raquel i Dustin sebrali odvahu a rozhodli se společně zhubnout. Dustinovi šlo o život. Lékaři řekli, že do šesti měsíců zemře, jestli nezhubne. A Raquel velmi toužila po dítěti, které by se svou váhou nikdy nemohla mít. Podstoupila operaci žaludku, nasadila dietu a nakonec zhubla celkem 55 kilogramů. Pro jejího manžela byla změna ještě větší. Zhubnul 140 kilo za dva roky.

https://www.newsitamea.gr/

Manželům se nakonec podařilo dosáhnout všeho, po čem toužili. Po sedmi neúspěšných pokusech se Dustinovi a Raquel podařilo zhubnout a také otěhotnět. Dne 21. prosince se jim narodilo první dítě a jejich štěstí se nedá slovy popsat. „Jediný důvod, proč jsme schopni mít dítě, je ten, že jsme výrazně zhubli a podařilo se nám udržet si správnou váhu,“ řekl Dustin.

https://www.newsitamea.gr/

Aktivní rodičovství jim vyhovuje nejvíc

Péče o dítě vyžaduje, abyste byli aktivní. Jedině tak bude i dítě velmi aktivní a zdravé. To by ani jeden z nich nemohl udělat, kdyby nedokázali zhubnout takovou váhu. Raquel se celých 7 let snažila otěhotnět, než se jim to konečně podařilo. Těhotenství bylo jejich cílem a oba byli velmi šťastní, že ho společně dosáhli. Navíc se mohou dítěti věnovat naplno.

https://www.newsitamea.gr/

Stejně jako samotní rodiče, i jejich rodiny jsou proměnou nadšené. Jejich dítě bude zaručeně také vděčné, že má velmi aktivní rodiče, kteří se starají o své zdraví. Mohou společně chodit na procházky, túry, sportovat nebo cestovat. Ke svému starému životnímu stylu se nechtějí vracet, a proto hodně cvičí, odpočívají a hlídají si jídlo, které pravidelně konzumují.

Zdroj: newsitamea.gr