David Hampl
11 června, 2019

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o ně, jak nejlépe může. Bohužel s přibývajícím věkem se kvalita a hustota našich vlasů navzdory veškeré péči mění. Proto by ženy měly svou pozornost zaměřit i na volbu vhodného účesu, který drobné problémy a nedostatky dokáže snadno zakrýt. Obecně se pro ženy středního a vyššího věku doporučují kratší či středně dlouhé vlasy. Pokud jde o barvu, doporučují se spíše světlé odstíny. S tím souhlasíme a v naší galerii vám přinášíme hned třináct nápaditých účesů, díky kterým budete vypadat i cítit se mladě a skvěle.

Účes číslo jedna

Velmi módní účes z polodlouhých vlasů, který je jednoduchý na údržbu a sluší každému tvaru obličeje.

Účes číslo dva

Z o trochu kratší délky vlasů vychází druhý účes, který působí velmi vzdušně díky použitému stylingu svrchních vlasů.

Účes číslo tři

Tento účes asymetricky rozděluje vlasy na dvě části, z jedné strany tak účes vypadá bohatší než z druhé. Mladickosti tohoto účesu přispívají sestříhané vlasy na týlu.

Účes číslo čtyři

Na asymetričnosti je založen i tento účes, který je ale asymetrický odpředu dozadu.  Vlasy v přední části jsou delší než v zadní části, kde jsou navíc hodně sestříhané.

Účes číslo pět

Pokud máte rádi ofinu, je pro vás tento účes skvělou volbou. Účes navíc působí velmi vzdušně a je vhodný i pro jemné vlasy.

Účes číslo šest

Ofinu využívá i další účes, navíc v kombinaci s trendy delšími vlasy po stranách uší.

Účes číslo sedm

Pokud se vám líbí vlasy na patku, je pro vás tento účes skvělou variantou, celá ofina je totiž sestříhaná tak, aby vytvořila moderní patku.

Účes číslo osm

Dáváte-li přednost o něco delším vlasům, pak je účes po ramena tím pravým. Stačí vlasy lehce vyfoukat a moderní vzdušný účes je tu.

Účes číslo devět

Z vlasů stejné délky lze vytvořit i o něco sofistikovanější účes, kdy vlasy pomocí stylingových přípravků vytvarujte do o něco slavnostnější podoby.

Účes číslo deset

Je velmi snadný na údržbu, ale poněkud náročnější na sestřih, pokud se vám líbí, zvolte osvědčeného kadeřníka či kadeřnici.

Účes číslo jedenáct

Velice mladistvě a ležérně působící účes, kdy opět vlasy v přední části jsou delší než v zadní.

Účes číslo dvanáct

Tento účes z polodlouhých vlasů se hodí i pro slavnostnější příležitosti, například do divadla. K jeho vytvoření potřebujte jen o něco více času, abyste vlasy upravili tak, jako vidíte na obrázku.

Účes číslo třináct

I poslední účes vychází z polodlouhých sestříhaných vlasů, s důrazem na zadní část hlavy, kde se vlasy natupírují tak, aby účes získal objem.

Sdílejte článek