David Hampl
5 září, 2019

Máme pro Vás báječný a bezbolestný způsob, jak se zbavit nevzhledných strašáků na Vašem těle, aniž byste musel navštěvovat ordinaci dermatologa a podstupovat složité operace. Po použití jednoduchého receptu trvale zmizí vystouplé a překážející bradavice z těla a Vy se tak budete moci radovat z nové krásy. To hlavní, co k tomu budete potřebovat je obyčejný jablečný ocet.

Estetický problém mnoha lidí

Téměř všichni malé drobné výrůstky známé jako bradavice moc dobře známe. Jde o běžné kožní výrůstky, které se nejčastěji objevují v oblasti krku, našich slabin, paží, nebo také v podpaží či kolem prsou. Rozhodně se nejedná o žádné vážné onemocnění, které by mělo na naše zdraví velký vliv, ale jde spíše o problém estetický. Většina lidí, kteří bradavičky na svých tělech mají, moc dobře ví, že jde o nevhodnou součást těla. Ve většině případech se kvůli nim mohou cítit nepohodlně či dokonce trapně.

Odstranění bez zásahu dermatologa

Hlavním zdrojem vzniku bradavic je především obezita. Nejde ovšem o jediný faktor, neboť zde mohou hrát roli i faktory jiné (například těsné a škrábající oblečení, nebo dokonce období těhotenství). Každého, kdo se se bradavicemi setkal, jistě napadlo, jak by bylo fajn se těchto výrůstků zbavit. Není nic jednoduššího než zajít k dermatologovi, a on Vám je odstraní pomocí odříznutí nebo zmrazení. Operace jsou ovšem velmi drahé a v mnohých případech i bolestivé. Z toho důvodu Vám nabízíme mnohem lepší řešení.

Tamponek v jablečném octu

Jde o jednoduchý postup, který v pohodlí domova zvládne naprosto každý. Jediné, co k tomu potřebujete je jablečný ocet. Stačí, abyste si zhruba 2 - 3krát denně potřeli bradavičky jablečným octem, a postupem času výrůstek sám odpadne. Lze také použít vatový tamponek namočený v jablečném octě. Sami brzy poznáte, o jak účinný recept jde.

Sdílejte článek