Nerozlučné přátelství chlapce a malého štěněte dojímá sledující na sociálních sítích. Oba přežili děsivou autonehodu

Je všeobecně známé, že lidé k psům velmi přimknuli. Není snad člověka, který my tyto čtyřnohé mazlíčky nemiloval. V mnoha rodinách se pejskové stali plnohodnotnými členy. Jejich láska je k člověku opravdu bezmezná a pouto více než silné. Své o tom ví mladý Michael Crocker, který se v květnu minulého roku vydal svým autem z vysoké školy v Alabamě domů do Kalifornie. Během jízdy jej však přemohl mikrospánek.

Děsivá nehoda mohla skončit daleko hůř

V momentu, kdy Michael za volantem usnul, auto sjelo ze silnice do příkopu. Poté se opět dostalo na vozovku, a nakonec se několikrát převrhlo. V tu chvíli mladému muži blesklo hlavou jediné, hlavně aby byla jeho malá fenka Bella v pořádku. Ta totiž jela ve vozidle s ním. Zprvu mladík ztratil vědomí, ale pak se probral a ihned se rozhlížel kolem sebe, zda své štěně nespatří. Nikde bohužel nebylo. Michael si dokázal ještě přivolat záchrannou službu a posléze byl převezen do nemocnice s těžkými popáleninami. Lékaři mu bohužel museli také amputovat palec u nohy. Jinak vyvázl z nehody bez dalšího zranění.

Pátrání po Belle trvalo dva týdny

Když se Michael probral z anestezie na nemocničním pokoji, spustil ihned pátrací akci po svém štěněti. Jednalo se o čtyřměsíční fenku labradora Bellu. Když chlapec ztrácel po čtrnácti dnech naději, dostal náhle zprávu o tom, že Belly vodítko se zachytilo během nehody na větvi nedalekého stromu. Naštěstí jej včas objevili pracovníci místní charity pro záchranu zvířat a štěně vysvobodili. Děsivý příběh měl tedy vlastně šťastný konec.

Čtěte také: Pes ochránil malou dívenku. Nevěřili byste proč

Zvíře i chlapec přežili, a nakonec se také shledali, když Michaela pustili z nemocnice domů. Mladík je velmi šťastný, že se jeho psí kamarádce nic nestalo. Jen myšlenka na ni a na brzké shledání mu pomáhala se rychle uzdravit. Tomu se říká srdceryvné propojení lidské a psí duše.