Neskutečná hokejová sláva na Staromáku Nechyběl tanec na střeše autobusu nebo Pastrňák s dcerou!

Česká republika se stala mistry světa v ledním hokeji po 14 letech! Národní tým předvedl skvělé výkony a fanoušci v Praze i celé zemi propukli v bouřlivé oslavy. Hvězdou zápasu byl útočník David Pastrňák, který svým gólem ve třetí třetině rozhodl o vítězství nad Švýcarskem. Důležitou oporou pro Pastu byla i jeho rodina, především snoubenka Rebecca a dcera, které mu fandily z hlediště.

View this post on Instagram

A post shared by Český hokej (@ceskyhokej.cz)

Staroměstské náměstí v horkách oslav

Tisíce fanoušků se sešly na Staroměstském náměstí v Praze, aby společně oslavily historický titul českých hokejistů. Atmosféra byla neskutečná – lidé tančili, zpívali hymnu a skandovali jména svých oblíbenců. Národní tým se přijel podělit o radost s věrnými příznivci a nechyběla ani cesta vítězů na otevřeném autobuse.

Čtěte také: Rodiče věnovali synovi psa, který má stejné znaménko na obličeji

View this post on Instagram

A post shared by Český hokej (@ceskyhokej.cz)

Tanec na střeše autobusu

Hráči české reprezentace se nechali unést euforickou náladou a na střeše autobusu předvedli spontánní taneční kreace. Záběry roztančeného nároďáku nadchly celou zemi a šířily se po sociálních sítích jako lavina. Fanoušci na Staromáku je bouřlivě povzbuzovali a vytvořili nezapomenutelnou kulisu pro tento okamžik slávy.

View this post on Instagram

A post shared by Český hokej (@ceskyhokej.cz)

Pastrňákova radost v objetí rodiny

Jednou z ústředních postav oslav byl nepochybně útočník David Pastrňák. Rodák z Havířova se blýskl vítězným gólem ve finále a mohl si vychutnat radost z triumfu se svými nejbližšími. Kamera zachytila, jak se Pastrňák radostně objímá se svou snoubenkou Rebeccou a dcerkou. Tento dojemný moment ukazuje, jak důležitá je pro špičkové sportovce podpora rodiny.

Příjezd rodiny na finále

Davidova snoubenka Rebecca a dcera Freya Ivy přiletěly do Prahy až na finálový zápas. Přes počáteční komplikace se ale stihly připojit k oslavám a fandily Pastrňákovi z hlediště O2 areny. Jejich přítomnost byla pro útočníka velkou motivací a pomohla mu ke klíčovému gólu, který odstartoval českou hokejovou euforii.

Titul mistrů světa po 14 letech

Česká reprezentace naposledy získala zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010. Po 14 letech sucha se konečně dočkala dalšího triumfu. Trenér Radim Rulík dovedl tým k senzačnímu vítězství nad favorizovaným Švýcarskem a zajistil národnímu týmu návrat na hokejový trůn.

Hokejová sláva na Staromáku

Oslavy na Staroměstském náměstí v Praze byly důstojnou tečkou za skvělým šampionátem. Tisíce lidí se sešly, aby společně oslavily triumf českého národního týmu. Bouřlivý dav zpíval hymnu, tančil a nadšeně vítali hráče, kteří zavítali přímo do centra metropole. Staroměstské náměstí se na chvíli stalo epicentrem české hokejové slávy.