Neurochirurg radí každému, kdo chce mít svůj mozek v pořádku. Co doporučuje, aby se funkce vašeho mozku zlepšili a ten fungoval tak, jak by fungovat měl? Podívejte se! -
Menu

Neurochirurg radí každému, kdo chce mít svůj mozek v pořádku. Co doporučuje, aby se funkce vašeho mozku zlepšili a ten fungoval tak, jak by fungovat měl? Podívejte se!

Jaký je nejdůležitější orgán v lidském těle? Je jich hned několik. Pravdou ale je to, že mezi velmi důležité se rozhodně řadí mozek. Není se čemu divit, jelikož jenom díky němu dokážeme přemýšlet a chovat se tak, jak máme. Bohužel vlivem mnoha okolností může kvalita mozkových funkcí klesat. Tento neurochirurg přináší osvědčené tipy, jak zajistit jeho opět bezproblémové fungování.

Co může problémy s mozkem způsobovat? Je toho mnoho

Mnoho lidí si to ani neuvědomuje, ale svému mozku ubližují doslova každý den. Jak je to možné? Důvodů je celá řada. Může to být nedostatečné okysličení, může se jednat o přetěžování a únavu, stejně jako je to kouření a alkohol, nebo velký stres. To vše je doplňováno nekvalitní stravou, kde chybí mnoho důležitých živin. Není proto divu, že mozek následně nemusí fungovat tak, jak by měl. Pokud nechcete dospět do problémového stavu, dejte na tyto tipy zkušeného neurologa, který vám poradí a pomůže.

Činnost mozku však může ovlivňovat dokonce i něco tak běžného, jako je počasí. Velmi často to podzimní, jelikož je spojena s nedostatkem světla, stejně jako je spojeno se změnou nálad a také biorytmů. To vše se může na mozku výrazně negativně podepsat. Říká to profesor Vlad Siurea, který je skutečnou kapacitou v oboru neurochirurgie. A přidává tipy, jak svému mozku prospět a co dělat, aby fungoval opět tak, jak by fungovat měl.

Pozor na životní styl

Velkým problémem mnohých lidí je špatný životný styl. A je jedno, zda se jedná jenom o ten dlouhodobý, nebo jde naopak o životní styl krátkodobý. Pokud se máme podívat, co je problémem, je to hned několik věcí. Jakých? Jedná se třeba o nadměrnou konzumaci jídla, o nedostatek pohybu, o cigarety a alkohol, o sledování televize, tabletu nebo mobilu, stejně jako může jít i o ponocování. To vše mozku škodí a proto je třeba toto všechno eliminovat.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Lékaři byli šokováni, když zjistili, jak tato poloha při spánku…

Konečně je večer a vy se po náročném dni chystáte do postele. Už se nemůžete dočkat, až zalezete do peřin…
Nezařazené

Co znamenají různé barvy mycích houbiček? Každá má svůj určitý…

Kuchyňské houbičky používáme téměř všichni každý den při umývání nádobí. Jsou lidé, kteří používají myčku, jež vše obstará, ale stále…
Nezařazené

Toto je nejlepší způsob od uznávané fyzioterapeutky, jak pořádně uvolnit…

Tvrdě pracujete a domů se vracíte až pozdě večer? Nestíháte odpočívat a vaše tělo jede neustále na max? Je vám…
Nezařazené

Tyto buchty dělám podle mojí maminky, která je má od…

Láká vás vyzkoušet něco nového, ale nevíte co? Už vás nebaví pořád dokola opakovat ty stejné recepty, které už stejně…
Nezařazené

Dostali jsme smutnou zprávu o smrti úžasné a známé ženy.…

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro…
Nezařazené

Jestli máte doma psa, musíte si tento článek přečíst. Pokud…

Pes je nejlepší přítel člověka, alespoň se to tak říká a ve většině případů to opravdu platí. Znám jen velmi…