David Hampl
3 srpna, 2019

Možná byste ani nevěřili tomu, kolik toho na vás prozradí vaše podvědomí. Máme pro vás jednoduchý osobnostní test, který o vás možná řekne mnohem více, než si dokážete představit. A možná se o sobě dozvíte něco, co jste do teď nevěděli. Jednoduše si vyberte jedny z dveří na obrázku a přečtěte si, co o vás váš výběr prozradil.

Dveře 1.

Jste veselý typ člověka a máte rádi pozitivní odlehčenou atmosféru, která je plná úsměvů a pozitivních lidí. Dokážete se radovat i z úplně obyčejných věcí. Dokážete ocenit dobrou zábavu, chutné jídlo, pěkné věci a třeba i takovou maličkost, jako je dobré počasí. Zkrátka se umíte radovat z maličkostí. Máte rádi objevování a cestování. Vaše srdce je otevřené všem a k ostatním lidem se chováte velice přátelsky. Pokud se cítíte špatně, rádi uvítáte pomoc bližního a lidskou komunikaci. Lidé vás mají rádi a je pro ně příjemné, trávit s vámi čas.

Dveře 2.

Jste velice pracovití a snažíte se budovat svou kariéru. Dokážete ocenit dobře odvedenou práci a pracovité spolupracovníky. Můžete se jevit jako opravdový workoholik, práci věnujete opravdu hodně času, protože ji berete jako investici do budoucna. Přestože práci obětujete opravdu hodně času, stále si uvědomujete, že práce není to jediné, co znamená slovo život. Když hledáte partnera, kladete na něho poměrně vysoké nároky a v jeho výběru jste stejně důslední, jako ve své práci. Zkuste se občas trochu více usmívat a uvědomte si, že každý má nějaké chyby, které je ale vždycky možné překonat.

Dveře 3.

Vy jste absolutní originál, všichni ve vašem okolí se o vás zajímají a udáváte trend. Není nikdo, kdo by při vyslovení vašeho jména nevěděl, kdo jste. Srší z vás energie a kreativita. Disponujete také uměleckými sklony a v některých oblastech jste také velice úspěšní. Dokážete i z mála vytvořit něco obrovského. Váš vnitřní život je plný snů a fantasijních představ. Není pro vás problém vpustit do své říše snů kohokoliv, kdo o to projeví zájem. Také díky vaší představivosti málokdy zažíváte nudu, každopádně v soukromí dáváte přednost samotě a klidu, což by u vás možná nikdo z vašich přátel nečekal. Zbytečně se tedy nezavírejte sami se sebou a jděte svou radost, kreativitu a energii šířit do světa.

Dveře 4.

Umělec tělem i duší. Láká vás tvořit a měnit svět. Máte velice přátelské sklony, jste velice srdeční a sympatičtí, někdy jste ale přehnaně ostýchavý a uzavření do sebe. Nemáte potřebu s někým řešit své pocity, názory a myšlenky. Jste skromní, i když někdo vás vnímá jako namyšlené. Může to působit právě vaše uzavřenost. Zkuste se někdy trochu více otevřít lidem a pootevřít jim dveře do vašeho vnitřního světa. Pokud si vás ale někdo získá a vy se mu otevřete, dostane na oplátku bohatý vnitřní svět, který nemá možnost vidět jen tak někdo.

Dveře 5.

Pilný jako včelka. Aktivní a velice zaměstnaný člověk, který se nikdy nezastaví. Nedokážete dlouhou dobu sedět na jednom místě a pokud zrovna nemáte do čeho píchnout, hned si najdete něco dalšího, co můžete dělat. Každou volnou chvíli se snažíte využít pro činnosti, které někomu pomohou nebo váš život nějak vylepší. Jste kutil, který nemá problém vytvořit cokoliv, na co si vzpomene. Vaše rodina vás miluje a cítí se s vámi zajištěná a v bezpečí. Občas si ale zkuste vzpomenout sami na sebe a dejte si chvíli klidu, určitě vám prospěje.

Dveře 6.

Detailista, který dokáže všechno zasadit do větších souvislostí a širšího obrazu. Máte schopnosti soustředit se na více věcí najednou a všechny je dělat precizně a kvalitně. Nedokážete věci jen tak odbýt nebo od nich odejít, když ještě nejsou dokončeny. Vaše důkladnost a smysl pro detail je téměř nakažlivý. Dokážete myslet velice realisticky a vždy jste schopni najít tu nejlepší cestu pro řešení problému. Jste sebevědomí a víte, že se na své myšlení můžete spolehnout. Váš klid a vyrovnanost fascinuje všechny okolo.

Dveře 7.

City a emoce, to jste vy. Máte velkou schopnost se vcítit do druhých. Na prvním místě je pro vás vaše rodina, přátele a blízcí. Věnujete jim všechen svůj čas a oni vědí, že se na vás mohou kdykoliv spolehnout. Někdy se ve vás pere váš smysl pro rodinu a touho objevovat nové věci, cestovat a poznávat nové lidi. Je to náročný boj, který musíte vybojovat sami a nikdo vám nepomůže. Teď se musíte rozhodnout, jestli zvítězí zodpovědnost a věrno k rodině nebo vaše osobní tužby. Však nemusíte odjíždět na věky a někdo z vašich blízkých vás přeci na chvíli dokáže zastoupit.

Dveře 8.

Stále se smějící snílek. Doprovází vás stále dobrá nálada a pohoda. I když se může zdát, že jste ztělesněným optimismem, někdy až moc přemýšlíte nad tím, jak vás vidí druzí. Začněte se dívat do tváří vašich známých a uvidíte, že nad svým místem ve světě nemusíte přemýšlet. Každý si vás váží a má vás v oblibě. Jste smíšek každé skupiny a dokážete zlepšit náladu všem zúčastněným. Nebojte se tak usmát i sami na sebe a přestaňte pochybovat, protože okolí vás miluje.

Dveře 9.

Jste velice skromný a nenáročný člověk. Dokážete vyjít i s málem. Jste zdatný kutil a není pro vás problém si cokoliv opravit, vyrobit nebo zrenovovat. Máte prostě talent a všechna manuální práce vám jde od ruky. Vaše okolí za vámi často chodí, když potřebují s něčím pomoci a vy jim jejich přání s radostí plníte. Rodina a kamarádi se na vás mohou spolehnout a vědí, že pokud se něco rozbije, dokážete to v mžiku opravit. Jste klidní, svědomití a pracovití. Máte rádi život a svými výrobky ho s radostí vylepšujete.

Dveře 10.

Klid a mír v duši. Oceňujete stabilitu a rovnováhu. Ve svých názorech jste poměrně konzervativní a změny nemáte moc v lásce. Všechny kroky, které se chystáte podniknout nejdříve pečlivě analyzujete. Neradi totiž plýtváte energií a děláte zbytečná rozhodnutí. V práci jste velice efektivní a strategicky uvažující. Nemáte rádi riskantní záležitosti a raději vše pečlivě zhodnotíte, než se do něčeho pustíte. Na okolí působíte klidně možná až trochu uzavřeně, to vás ještě neznají a nevědí, jak se v blízkosti přátel a známých dokážete smát na celé kolo.

Sdílejte článek