David Hampl
21 února, 2019

Testy osobnosti jsou v dnešní době skutečně vyhledávanou službou širokou populací. Není se vlastně čemu divit. Většina z nás se totiž prakticky celý život hledá a proto se snaží využít všechny možné způsoby, které dokáží s určením podstaty sebe sama pomoci. K tomu, abyste se o sobě něco dozvěděli, nemusíte vyplňovat zdlouhavé dotazníky na internetu. Bohatě si vystačíte s běžnými činnostmi, které každý den vykonáváte.

Osobní hygiena je nedílnou součástí našich životů. Pravidelná koupel je jejím naprostým základem. Proto se dokonce i v této oblasti života dá zjistit o každé konkrétní osobě mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Část těla, kterou se rozhodneme umýt jako první, nám dává jasné signály o tom, co je pro nás důležité a jací vlastně jsme. Čím tedy vlastně začínáte koupel vy?

"Jako první myji obličej"

Mnoho z vás jistě pravidelnou hygienu začíná mytím obličeje. Ten nám totiž umožňuje vidět, cítit, ochutnat i slyšet. Je tedy pro lidské tělo naprosto nepostradatelný a přesně tak to vnímáte i vy samotní. Lidi, kteří jako první přistoupí k mytí obličeje, často ze všeho nejvíce zajímá to, jak působí na ostatní. Tito lidé nemají problémy navazovat nové známosti a ve společnosti druhých se cítí sebejistí. Zároveň však mohou trpět strachem z obličejových nedostatků, takže péči o něj věnují podstatnou část dne.

"První mytí se týká hlavy a vlasů"

Hlava symbolizuje vnitřní sílu a pořádek. Lidé, kteří jako první myjí svou bujnou kštici a celkově hlavu, jsou většinou osoby praktické a realistické. Neradi ztrácejí čas zbytečnostmi a snaží se každou chvíli v životě využít naplno. Také se špatně vyrovnávají s životem, který zaběhne do rutiny. V tu chvíli se mohou cítit nekomfortně a nešťastně. Dále se také vyznačují obrovskou touhou splnit si své předem stanovené cíle. Pro ně jsou ochotni udělat maximum.

"Koupel začínám u prsou"

Jestli se vaší pozornosti dostává nejprve prsům, patříte do skupiny lidí, kteří se cítí pohodlně a sebevědomě ve svém vlastním těle. To je pro život jako takový samozřejmě velice důležité. Lidé v okolí často obdivují vaše zdravé sebevědomí, které občas může přerůst až v namyšlenost. Nicméně se díky tomu vždy dostanete na správnou cestu. Jste velice přímočarý člověk a často reagujete snad až příliš impulzivně. Důležité je pro vás také pohodlí, které si neradi upíráte. Neradi si soustředíte na konkrétní věci nebo cíle a netrpělivě přijímáte fakt, když lidé vaše pravé já nevidí.

"Mytí zad až na prvním místě"

Záda považujeme všichni za velice zranitelné místo. Často si to ani neuvědomujeme a tento fakt držíme pouze v podvědomí. Lidé, kteří jako první přistupují k mytí zad, jsou většinou považováni za opatrné a dodržující pravidla. Mohou být až introvertní a rádi si užívají nikým nerušené chvilky samoty.

"Čisté podpaždí je základ"

Začátek mytí v oblasti podpaždí charakterizuje spolehlivé a tvrdě pracující osoby. V kolektivu jste oblíbení, protože se nikdy neotočíte ke druhým zády. Jste velice přátelští a pro své přátele byste udělali první poslední. Bohužel se většinou nesetkáte s podobnou zpětnou vazbou.

"Čistota intimních partií je základ"

Pokud pravidelnou koupel startujete mytím svých intimních partií, jste většinou vnímány jako tiché a zároveň plaché osoby. Velice těžko se sbližujete s lidmi a neradi se projevujete na veřejnosti. Patříte do skupiny citlivých lidí, kteří se v cizím prostředí cítí špatně, ale mezi pravými přáteli jen záříte.

"Ruce a krk především"

Lidé, kteří začínají s mytím rukou a krku, mají zakořeněnou bojovnost. Jsou také velice konkurenční a jdou si tvrdě za svým. Nikdy nepoleví ze svých cílů, dokud jich nedosáhnou a udělají proto naprosto všechno, co je v jejich silách.

Kam tedy patříte vy?

Sdílejte článek