David Hampl
17 října, 2019

V posledních letech se oblíbenými televizními i internetovými pořady stávají nejrůznější talentové soutěže. Téměř každá země má svou vlastní verzi talentových soutěží, ve kterých tisíce lidí předvádějí své výjimečné schopnosti a zkoušejí své štěstí s nadějí, že vyhrají. Velmi působivá jsou obecně především vystoupení dětí a zvířat. Člověk nestačí žasnout nad neuvěřitelným talentem do té doby neznámých lidí a divíme se, jak je možné, že ještě nejsou světoznámými umělci. V americké verzi talentové soutěže Got Talent se v roce 2015 objevila teprve pětiletá Heavenly Joy Jerkins, která předvedla naprosto jedinečné pěvecké představení. 

Originální představení

Toto originální spojení nádherného hlasu malého děvčátka, stepu a jejích vtipných reakcí na otázky poroty, například na otázku, co by dělala s případným milionem dolarů, kdyby vyhrála, odpověděla, že by peníze dala lidem, kteří po celém světě, kteří nemají oblečení, se setkalo s obrovským úspěchem nejen u diváků přítomných v sále, ale samozřejmě i později po zveřejnění videa na internetu a dodnes má mnoho desítek milionů zhlédnutí.

Nová Shirley Temple?

Heavenly přišla na podium usměvavá, oblečená do šedých kalhot, vestičky, bílé halenky a růžové kravaty a jako naprostý profesionál kouzelně zazpívala píseň In Summer z pohádky Ledové království. Svůj zpěv navíc doplnila i několika stepovými kreacemi. Právem si tak vysloužila závěrečný potlesk ve stoje od diváků v zaplněném sále i od všech porotců, Howarda Sterna, Heidi Klum, Mel B i Howieho Mandela. Něco takového se totiž nevidí každý den. Howard ji dokonce přirovnal k malé Shirley Temple a Heavenly bryskně odpověděla, že má její filmy moc ráda. Howie zase vyzdvihl to, že v jejím případě má naprosto příznačné jméno, které ji skvěle vystihuje – její jméno totiž v překladu znamená Nebeská radost. Heavenly zcela jistě své hudební nadání zdědila částečně o svých rodičích, kterými jsou hudební producent Rodney Jerkins a zpěvačka Joy Enriquez.

Sdílejte článek