V 48 už byla nešťastná ze svých dlouhých vlasů a o 40 cm je zkrátila. Výsledek úžasný a omládla

Vlasy jsou považovány za korunu krásy každé ženy, a proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost. Staráme se o ně, dopřáváme jim pravidelnou péči u kadeřníka a také pečlivě vybíráme, který účes se k nám hodí. Bohužel s přibývajícím věkem se navzdory veškeré péči barva, kvalita i hustota našich vlasů mění. To je i případ ženy z našeho videa. Ona se ale s touto skutečností rozhodla vypořádat opravdu radikálním způsobem.

Čas je k vlasům často neúprosný

Většina žen sní o krásných, dlouhých vlasech. To byl i případ Kerry z našeho videa. Celý život nosila dlouhé vlasy. Bohužel po čtyřicátém roku života jí vlasy najednou začaly velmi šedivět a celkově byly jakoby bez života. Zkoušela proto nejrůznější vlasové přípravky, ale bez úspěchu. Rozhodla se tedy navštívit uznávaného vlasového odborníka a kadeřníka Christophera Hawkinse, se kterým se chtěla poradit o svém nápadu, jak problém s šedými a poničenými vlasy vyřešit. Sama si totiž svým rozhodnutím nebyla zcela jistá, neboť se jednalo o velmi radikální změnu, kadeřník byl ale stoprocentně pro.

Na čem se spolu dohodli?

Kerry již nechtěla každých pár týdnů chodit ke kadeřníkovi, aby jí vlasy obarvil a ošetřil, a tak se rozhodla vlasy radikálně zkrátit a zároveň přestat skrývat své šediny. Opravdu velká změna. K Christopherovi přišla s culíkem a se šátkem na přední části hlavy, který byl originálním způsobem, jak často zakrývala šediny. Když si šátek sundala, byly na jejích vlasech patrné šedivé odrosty v délce nejméně tří centimetrů. Můžeme říci, že Kerry v jejích čtyřiceti jedna letech vlastně už rostly jen šedé vlasy. Zbytek vlasů, který sahal po pás, měl tmavě hnědou barvu. Christopher ji hlavu umyl a pak během chvilky vlasy jedním střihem o délku culíku zkrátil. Zbytek vlasů ostřihal pomaleji a výsledkem byla zanedlouho nová Kerry. S krátkými a pouze přirozeně šedými vlasy. Téměř nešlo poznat, že jde o stejnou ženu.

Čtěte také: Recept mé babička Jarky na nejchutnější dort bez pečení se můžete naučit i vy.

Co na to řekne manžel?

Kerry byla ze své nové image naprosto nadšená, říkala, jak přirozeně a šťastně se cítí. S novým účesem vypadala naprosto jinak, mladistvě a svobodně. Pak ještě zbývalo počkat, co na její nový účes řekne manžel. Mnoho mužů totiž dává přednost ženám s dlouhými vlasy, považují je za jeden ze symbolů ženskosti. I manžel Kerry byl ale její proměnou naprosto nadšen. Co na ni říkáte vy?